Babamın Bu Tutumu Ne Şimdi Sizce Allah Rızası için bir bakın?

Arkadaşlar benim anne babam birlikte değiller. Babamı hafta sonları görmeye gidiyorum. Benim üzerimde annem kadar emeği yok. Zaten küçükken terketmiş bizi. Sonra ayrılmalar barışmalar falan. En son yine ayrıldılar tabi. Şimdi annem benim her şekilde iyi yetişmemi isteyen biri. Beni kurslara gönderdi maddi durumumuz çok iyi olmadığı halde ehliyet almam için kursa yolladı aldım da zaten. Sorun şu ki babam bu kadar düşünen biri değil. Bana ehliyet alacagını söyledi almadı. Kızların ev hanımı olup koca beklemesi taraftarı biri işte. Üniversiteyi bitir araba alayım sana dedi. Normalde de verdiği sözleri tutmaz 18 e gir ehliyet alayım demişti onu da annem aldı. Erkek evladını daha üstün görüyor. Üvey erkek kardeşim onun arabasına biniyor sürüyor ehliyetini falan o aldı ona. Benim üzerimde öyle hakkı da yok yani. Geçen gün yanımızdan araba süren bayan geçti. Geçte evinde otur ne öyle araba da tarzı yorumlar yaptı o bayan hakkında da. Siz böyle bir baba hakkında ne düşünürsünüz? Daha neler neler var da herkesin derdi kendine yetiyor okuyan da olmaz belki :/

1|0

Erkekler Ne Diyor 9

Kızlar Ne Diyor 9

Yükleniyor...