Bana bir şey önerecek olsanız ne önerirdiniz? Kendinizden pay biçerek bir cevap yazmanızı istesem?

Her öneriyi dikkate almaya çalışacağım. Tecrübelerinize ihtiyacım var. Ömür geçiyor...
Bana bir şey önerecek olsanız ne önerirdiniz ? Kendinizden pay biçerek bir cevap yazmanızı istesem ?

0|1
5|19

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 18

• Hayatın pahasınada olsa dürüst ol dürüstlük hiç bir zaman kaybettirmez.
    Kalbinin kırılacağını bilsen bile kalp kırma kul hakkının tövbesi yoktur çünki sevildiğin yere sık gidip gelme muhabbetin kalkar itibarın kalmaz ve insanlara hiç kolay güvenme mazlum olma ama zalimde olma..

0|0
    0|0
  • Seni üzen biri için üzülme, nekadar çok seversen sev..
    birde karıncalara basma ağaçların dalından yaprağı koparma yere çöp atma..
    çocukları üzme. aileni sev.
    kalp kırma bol bol iyilik yap.

0|0
    0|0
  • yat uyu bacım

0|0
    0|0
  • Bütün hataları kendin yapacak kadar uzun yaşayamazsın. Başkalarının hatalarından da ders çıkar.

0|0
    0|0
  • Oku adam ol kurtar bizi djhsj

0|0
    0|0
  • Baskalari yapamassin derler cunku kendileri yapamazlar sen sen ol asla vazgecme hayallerinden , onlar sana ait senle var ve senle gerçek olabilir ;)

0|0
    0|0
  • Senin tanımadığın seni tanimiyanlar sana ne öneride bulunabilir iyi kız ol desek olcanmi yoksa kötü kız l desek öylemi olcan?

0|0
    0|0
  • Hayat gerçekten kısa. Yaşamadan ölme...

0|0
    0|0
  • Birincisi hiç kimseye çok güvenme ama en çok kendine güven, ikincisi her şeyi herkese anlatma bazı şeyler senin içinde saklı kalsın

0|0
    0|0
  • Hayatta ne yaparsak yapalin yinede pisman olecez o yuzden cok sey yapma

0|0
    0|0
  • İyi bir dinleyici ol ve her zaman gülümse :)

0|0
    0|0
  • kore fanı ol derim :D

0|0
    0|0

7 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 4

• Hayat kısa. Bu hayata bir kere geldin ve başkaları için yaşama.

0|0
    0|0
  • Dost değil kardeş kalıcıdır bu dünyada kardeşin varsa o oldukça asla yalnız olmazsın

0|1
    0|0
  • Benim gibi guzel olmalisin

0|0
    0|0
  • Gerçek bir dostun varsa hiçbir şeye değişme diyebilirim

0|0
    0|0
Yükleniyor...