3 yıllık arkadaşlığımı az önce bitirdim insanın içinde bir boşluk oluşuyo. Aşk acısı nasıldır kim bilir?

3 yıldır en yakınımdı ama bitti artık hiçbir şeyine katlanamıyorum kız arkadaşım bile bu boşluğu yaptıysa aşk acısı nasıldır kim bilir? Yaşayanlara selam olsun. :)

1|1
4|9

En İyi Erkek Görüşü

• Kalbine bir tirbuşon sokulduğunu ve arada bir çevrildiğini düşün...(aşk acısı)
    yarın barışırsın olmadı ertesi gün hadi olmadı temelli nefret eder düşman olursun dert etme bu kadar

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 8

• Kızlar:

+ Canım
    - Ay tatlım
    + Şekerim

( 3 yıl sürer)

Erkekler:

+ Lan
    - Ne var lan. avşak
    + . iktir ordan. bne.

(Ömür boyu sürer)

1|0
    0|0
  • fazla takılma.

1|0
    0|0
  • Bosver yenilerini bulursun

1|0
    0|0
  • Çok zordur...:(

1|0
    0|0
  • Selam olsun yaşamayan şanslîlara 😄👋

1|0
    0|0
  • barışırsın be

1|0
    0|0
    • yok malesef görüşmeyi düşünmüyorum artık her hareketi zarar vermeye başladı.

• geçmiş olsun

• teşekkür ederim

• Ümit yaşar oğuzcan'ın acılar denizi kitabındaki Unutma ki şiiri bence aşk acısını tam tarif ediyor ;)

0|0
    0|0
  • Anlamadım

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Degmezmis deme hicbirzaman... tecrube de adina.. gecmis olsn canım . Vardir hakli nedenlern

1|0
    0|0
    • çok haklısın canım çok teşekkürler :) <3

• ben 8 yıllık bitirdim abartmayın ya

0|0
    0|0
    • yukardaki hiçbir cümlemde abartma yok. Kısa ve net yazdım okumadın galiba. Sadece bir boşluk oluştuğunu söyledim acı çekme falan yok ayrıca herkesin acısı kendine büyüktür kimsenin acısını küçümseme hayatın boyunca.

• kendi acımı hiç büyütmedim
      kimsenin yokluğu bende boşluk yaratmadı
      diğerleri umrumda değil

• Eğer hata sendeyse pişman olursun tekrar düşün derim benim başıma da geldi hata bendeydi ve hayla o kızın boşluğunu dolduramadim :)

0|0
    0|0
Yükleniyor...