Size Zıt Görüşlere Sahip Biriyle Çıkar veya Evlenir Miydiniz?

Diyelimki çok seviyorsunuz ama dini veya siyasi açıdan çok ters görüşleriniz var. Sırf bu yüzden ayrılır mıydınız yoksa sevginizin peşinden gidip karşınızdakini öyle mi kabul ederdiniz? (Tabii o da sizi öyle kabul etmek şartıyla.)

0|0
12|12

En İyi Erkek Görüşü

• Ne kadar zıt olduğuna göre değişir yani normal partiler akp chp mhp dsp saadet eyvallah sağ sol vatan sevgisi olduktan sonra bir yere kadar ama malum partiden ve görüşü çok çok farklı ise tabiki olmaz.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• daha yeni böyle birşey yaşadım ve ilişkimi bitirdim. Siyasi kafamız farklıydı şu an belki ufak tefek sürtüşme yaşayacağız ama ileride bir evlat sahibi olduğumuz zaman kendi fikirlerini cocuguma geçirmeye çalışacaktr bu da ciddi bir kavga sebebi. kısaca huzursuzluk olacağına ciddileşmeden durum bitirmek daha iyi..

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 11

• islam dininde olmayan biriyle evlenmem, hee çok iyi melek gibi , atıyorum rusya ya da abd lı o zamn evlenırım, ama turkıyede yasayıpta ıslamı seçmeyen bırı ile evlenmem :D

1|0
    0|0
  • Kabul ederdim ben. Ettim de. Alevi sevgilim vardı ona gusül almayı öğretmiştim yanımda cunup cunup dolaşma yeter demiştim 😂

1|0
    0|0
  • Türküm Türk severim, yarim Türk olur
    Türk'edir nikahım, karım Türk olur
    Oğlum, kızım, yuvam, yerim Türk olur
    Bir Turan sevdası vurdun gönlüme

1|0
    0|0
  • akepelilerle evlenmem

1|0
    0|0
  • Din dışındakiler bir şekilde halledilir.

1|0
    0|0
  • Hayır ileride sorun olur.

1|0
    0|0
  • Okadar delirmedim 😀😀

1|0
    0|0
  • tabiki sevgimin peşinden giderdim

1|0
    0|0
  • en iyisi sevgili olsunlar evlenmesnler

1|0
    0|0
  • Ayrilmak en mantiklisii :)

1|0
    0|0
  • siyasetse öyle aşırı radikal olmasın pek sallamam. din olayında sanırsam düşünürdüm evlenmeden önce

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 11

• sevgili olabilirim ama evlenmem.

1|0
    0|0
  • Sırf bu yüzden ayrılmam ama kesin olur da demem tanımaya çalışırım, ortak kesişimler bulmaya çalışırım.

1|0
    0|0
  • evliliğin akıbeti için siyasi dini görüşlerinde aynı olması gerekiyor sadece aşk la olmuyor bazı şeyler fikir ayrılıkları kavga sebepleri olabilir

1|0
    0|0
  • Ben solcuyum o ülkücü ben CHP o MHP o Hanefi ben Alev'i o Ordulu ben Erzincan birbirimizi bazen o konularda fikir ayrılıklarından dolayı kırsakta telafi ediyoruz çünkü birbirimizi daha çok seviyoruz ailesi ve kendisi saygısızlık yapmadığı sürece onun fikrinden önem veririm saygı duyarım

1|0
    0|0
  • Siyasi görüşü farkli olabilir ona karisamam ama din farki varsa bir dusunurum zor olur o iş

1|0
    0|0
  • Asla olmam anlaşamam ki öyle biriyle yakın arkadaş, samimi olamam

1|0
    0|0
  • Din konusunda farklı görüşte olduğum insanla nikah olmazki.

1|0
    0|0
  • zıt kutuplar birbirini çekiyor maalesef

1|0
    0|0
  • O beni etmesin sorun değil seviyosam herşeyi yaparım

1|0
    0|0
  • Sevgimin peşinden giderdim.

1|0
    0|0
  • Şu an tamda oyle biriyleyim birakmiyoeum