Bu Site Hakkında Dönen Dedikoduları Biliyor Musunuz (#Arkadaşlarlaksgıybetiyapıyoruz) ?

Gelin gıybet şov yapalım dedikodularınızı bırakın ama site hakkında olsun lütfen :)

''Ksbenceyi tek bayan sanıyordum erkekli kadınlı teşkilat olduklarını öğrendim ben şok ''

Bu tip dedikodular işte gıybetin dibine vuralım şov yapalım hadi gelin canım sıkılıyor :) :)
Bu Site Hakkında Dönen Dedikoduları Biliyor Musunuz (#Arkadaşlarlaksgıybetiyapıyoruz) ?
Tabi küfür ve argo kaba yazmazsak sevinirim şurada eğlenelim maksat gıybet yapmak :)

Dedikodunuz kesin ve doğru olmasına da gerek yok :) :)

#pilavüstü #Kshakkındadedikodular #Dedikoducuüyeler #Gıybethattı #Dedikoducular

Güncellemeler:
Yeni gelen arkadaşlar bir gıybet bırakma mecburiyetindir soruya :D

2|0
31|15

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Sitede @dobrakadınn var mesajını bana açmıştı kimseyle mesaj yazışmıyodu sonra takipleştik işte mesaj attım buna bencelerinden dolayı çok ilgimi çekti neyse bana facesini falan attı değiştiriyomuş facesini sürekli tarzınıda sonra dedim buna sürekli değişen facen değilmiş anlaşılan tarzında yani stilinide tarzınıda değiştiriyosun anlamında dedim sonra bu imalı kötü konuştuğumu sandı rahatsız oldu engelledi oysam kötü birşey demedim sadece tarzınıda değiştiriyosun sürekli demiştim bir önyargılar bir önyargılar anlamadım gitti görsede konuşurum bunu yani :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 30

Erkekler Ne Diyor 14

Yükleniyor...