Antidepresan ilaçlar kilo yapar mı?

Antidepresan kullanmaya başladım prozac. Kilo aldırır mı?

0|0
4|4

En İyi Erkek Görüşü

En İyi Kız Görüşü

• yapmaz

0|0
    0|0
    • Kullandin mi daha önce?

• Ne kadar sürede etki etti?

• 2-3 hafta sonra etki ediyor. ama bazı antidepresanlar uyku ve sersemlik yaratır. deneyerek bulman lazım kendine uygun ilacı. unutkanlıkta bir yan etkisi daha.

Erkekler Ne Diyor 3

• yapar.

0|0
    0|0
  • Tek başına yapmaz , metabolizmanı yavaşlatır , dikkat et.

0|0
    0|0
    • Teşekkür ediyorum. Biliyor musunuz prozacin nasıl bir ilaç olduğunu?

• Sosyal fobi için mi kullanıyorsun. Antidepresanlar ağrı kesici gibi bir şey değil uzun tedaviler sonucu yardımı dokunur. Doktor gözetiminde 6-12 ay arası kullanırsın.
      Prozac kullandığında vücut seratonin (mutluluk hormonu) üretir kendini iyi hissedersin.
      İlaç tek başına tedavi değil psikolojinin bozulmasına sebep her ne ise onunla yüzleş. İnsanların her söylediklerini umursamamaya çalış.

• Doğru söylüyorsun haklısın. İlaç sadece yardimci olacak bana, asıl tedaviyi benim kendime yapmam lazım.

• İştah açar... Kilo almak sizin iradenize kalmış

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Aynen kilo alanları gördüm

0|0
    0|0
  • Hayır hatta biraz kilo kaybı yapar.

0|0
    0|0
    • Kullandın mi daha önce?

• Nasıl etkiler oldu biraz bilgi verir misin

• İlk bir iki hafta gerginlik yapar, sonraları daha relax bir insan olursun, sorunların gözüne daha küçük görünür. Dikkat etmen gereken en önemli şey yarım doz başlaman ve bırakırken de azaltarak bırakmak, aniden kesme.

• ilaçlar kilo aldırmaz iştah açabilir sadece. Kilo aldırma olayı tamamen plasebo etkisi şimdiye kadar binbir çeşit ilaç kullandım sözde hepsi kilo aldırır diyorlardı almadım hatta verdim bile. Şartlandırma kendini

0|0
    0|0
    • Annem ilaçlar hormonlu kilo aldırır dedi de korktum :( aldırmaz inşallah

• annen doktor mu? ben direk hormon hapının kendisini kullanmıştım hiç korkma iştahını açar en fazla sen de yemeğine sporuna dikkat edersin bişey olmaz

• Tamam teşekkür ederim :)

Yükleniyor...