5 yaş büyük biriyle evlenilir mi?

Konuştuğum biri var ama benden 5 yaş büyük tam karar vermeden işi ilerletmek istemiyorum ben 23 o 28 yaşında bu iş olur mu ki. baya iyi anlaşıyoruz konuşuyoruz ama ben karar veremedim daha 5 yaş sorun olur mu 35 oldumu menapoza girer şimdi kararsızım. o baya istekli görünüyor mesaj atıp duruyor ama napıyım sizce :(

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• dostum erkeklerde bir sıkıntı olmaz ama kızlarda maalesef erken menapoz riski var. 28 yaş kritik bir yaş. evlenirsen de hemen çocuğa sarılmanız lazım. ben senin yerinde olsam yaşı genç hatun bulurum. o kız da buldu tabi senin gibi körpe çocuğu kaçırmak istemiyor. sonuçta yaşıtları gel ve göbekli oluyor genelde :D

0|1
    0|0
    • Aynen haklısın kesinlikle şimdi bir hevesle evlenilir pişman olma durumu var

• aklın varsa genç körpe bul. hatta işlerini yoluna sok, işini gücünü kur bu esnada yeni nesil yetişsin büyüsün reşit olsun onlardan ayarla kendine :D 5-10 yaş genç olsun senden yani.
      Doğurganlıkta en iyi olan genç hatunlardır. sen de kendine iyi bak, sporunu yap fit ol yeter, fit olursan yaşın geçse de evleneceğin kızın gözü dışarda olmaz.

Kızlar Ne Diyor 1

Erkekler Ne Diyor 2

• Anlaşıyosanız yeter. Ailenden izin al. De. Çok iyi anlaşıyoruz falan falan . Izin verirse iyi

0|0
    0|0
  • Eğer onun yanında kendini iyi hissediyorsan neden olmasın

0|0
    0|0
Yükleniyor...