Kapat

Bir insan neden Nihat hatipoğlunu sever dedikleri doğru der yani neden?

Allah korkunuz yokmuda bu adam doğru sen mi bilcen o mu bilcek diye o okumuş profösör olmuş felan filan ne ise İşte Hazreti Muhammet (sav) çobandı nihat hatipoğlu daha mı üstündü takvada ondan okumak yetmez artık ne okuduğunda önemli ve emin olun onu savunan her müslüman 1 kez olsun doğru dürüst Kur'an Meali okumamıştır

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

• Kimi dinleyelim sevelim Cübbeliyimi?

1|0
    0|0
    • Kimseyi sevmene gerek yok Sana Kur'anı kerim inmiş mi evet sünnetler belli mi bitti haşa Allah eksikmi gönderdide dini tamamlamaya çalışıyorsunuz?

• Onun için Peygamber var hoca değil

• vücuda giren herşey orucu bozar bunu açıklamak için hocaya ihtiyaçta yok

En İyi Erkek Görüşü

• Tam da o adamı dinliyodum , sorun denk geldi.

0|0
    0|0
    • ya adamın yanlış söylediği şey oluyor diyorum ki bakın Kur'anı kerime göre ters cevaplar sen mi bilcen omu Allah diyor ben demiyorum diyorum anlayan kim

• Piyasadaki çoğu hocaları dinlerim ama sıkı takipcisi değilim , bir konu araştırıyodum denk geldi Nihat Hatipoğluda açtım..

• adamı bir yere davet ettiler gel sohbet ver diye yol paran hotel paran bizden bin lira filan dediler az dedi gelmedi bu adam para için yapmıyor değil mi bu işi :))

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 2

• Bu çocuk ne diyor anlayan bana da anlatsın.

0|0
    0|0
    • Para için sohbet veren birini dinliyen topluma kızıyorum ve onu savunup sevenlere

• İyide bunlar Nihat Hatipoğlu değil ve ne saçmalıyorlar? Ebubekir hz. Cebraili kurtarmış çok güldüm belli Ömer ve Ebubekir hakkında uydurulan aslı olmayan şeyler bunlar da. Varsayalım ki var böyle bir şey o zaman bu ruh neden Peygamberimizin (s. a. s) olmasın? Çok saçma ve komik. Allah naz mı etmiş tövbe estağfirullah.

• Ne diyosun sen ya

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

Yükleniyor...