Evlisiniz. Fakat sokakta yürürken istemeden gözgöze geldiğiniz erkeklerden etkilendiğiniz oluyor mu?

Kocanızı seviyorsunuz ama...

0|0
3|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Kadın ;
    Evlense bile sırf ben hala gencim güzelim erkekler bana bakıyor egosunu tatmak için dikkat çekici ve teşhir edici tarzlarda giyinir
    Evet seni aldatmayabilir lakin kalbinde de nukse yok degildir artik

En yakın arkadaşlarına dikkat etmeli bir koca aldatırsa uzun zaman geçirdiği ya senin ya kendinin arkadaşları çıkar

Ve ben yanılmam

0|0
    0|0
    • aldatan erkek etkileyiciliğine kapılıp egosuna yenilebilip aldattığını zanneder. Aslında kullanılır.

• Bütün kadınları o.. p. yaptın.

• Çoğu ne yapdığı nin farkında değil

Ve rospi gibi borsey demedim ima da etmedim aldatanlari tasvip ettim

Lakin nefse uymanın sonu olmadığı için ve kadının nefsinin ağır olduğunu bildiğim için oranlar farkli olsada çoğu yapıyor dedim

En basta da kendilerini aldatıyorlar

Kızlar Ne Diyor 2

• Çok yanlış evli bekar farketmez kimseyle göz göze gelmemek için yere bakarım

0|0
    0|0
    • Elbette saygı duyarım. anladığım kadarıyla bir sıkıntı olmayacağını öngörüyorsun

• Bunu düşünen insan hastadır
    Bu kadar paronayak olmayın ya da gidin tedavi görün

0|0
    0|0
    • sen nerede yaşıyorsun

• İlk yorumunuza göre oldukça farklı. ben teşekkür ederim.

• :) ben ön yargılı bir insanım çünkü
      Rica ederim

Erkekler Ne Diyor 1

• İllâ ki beğenirler ama kendilerine ve eşlerine haksızlık yapmaz kadınlsr erkekler gibi ibiş değiller...
    10 erkekten 8'i yaparsa
    10 kadından 2'si yapar

0|0
    0|0
    • Etkilenmek sadece cinsel ya da duygusal manada olmayabilir.

• Tabiki de, ben zaten cinsel ya da duygusal manada bahsetmedim... kadın beğenirse öyle sığır gibi bakmaz erkek öylemi gözden kaybolana kadar bakar trene bakar gibi

Yükleniyor...