Kapat

Oyun bağımlısı ve nasıl asosyaol oldum anlatıyorum derdimi yardım edin?

Merhaba yabancılar bni bilen bilir asosyal kimsenin sevmediği aile ortamı olmayan annesi babası sürekli kavga eden bir yabancı asosyalim. biraz uzun olacak ama okuyanlara şimdiden teşekürler. sene 2011 ya da 2012 olması lazım. o zamanlar babamın taini... çıkmıştı biz ise... herneyse işte okullar başlamıştı ve babam bizi... alamamıştı okulların ilk iki haftasını..., ... bahçeli evler okulunda hemde zekilerin bulunduğu bir sınıfta okumuştum tabi ordakiler zengin ve ilk oyun pc sini arkadaşlarımdan orenmiştim ve çok hoşuma gitmişti neyse işte bn hırs yaptım ve para biriktirip oyun pc si alacaktım herneyse işte babamın çalıştığı ilçeye gittik orda okula başladım tabi herkez kürt bn ise şehirli çocuğun tekiyim hemde türküm bu oçların yqrısından fazlası pkk lı bende o zamanlar asosyal olmaya başlamıştım harçloğımı yemiyodum kumbarama atıyodum babamın ceplerinde 1 lira filen araklıyom işte eve geliyom (ben teknolojiden ve uçaklardan çok hoşlanırım bu yuzden uzaktan kumandalı arabamın motorunu filen sökerim bir kenarda biriktiririm ) alet çantamdan motor alıp onları inceliyom. bir keresinde annem eski mikserini çope qtmış bn hemen kaptığım gibi motorunu inceledim ve o inceleme hayatımın bir nevide olsa değiştirceğini bilemezdim babamın işyerinde bir mühendis vardı ve benim aklıma izlediğim bir teknoloji programı geldi orda tahtadan el yapıyorlardı burdan yola çıkarak o muhendis bn tahta el ve mikser motoru havada gidebilen robot kol yqpmıştık biraz uyduruktu ama olsun bardak tutabiliyodu ve o zamanlar robot yarışmaları vardı tubitakın duzenlediği bnde ona katılmaya karar verdim ve okula getirdim tabi herkez bana bakıyo hepsi koylu meraktan tabiki herneyse fen öğretmenimle deneme yaparken birden fazla zorladığımız için ana kartı yandı ve olan oldu herkez bana guldu hocalarda ve bende o siktimin robot kolunu yere fırlattım ve pqrçalara ayrıldı tabi sonrada çopu boyladı... ve işte olan oldu istek olursa anlatmaya devam ederim

0|0
0|1

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan ilk görüşü sen paylaş ve
1 Xper puan fazladan kazan!

Erkekler Ne Diyor 1

• anlat devam et

0|0
    0|0
    • Saol kardeşim okuduğun için... ve işte olan oldu herşey boka sardı butun sınıf benle kurtce dalga geçiyo bnde artık bu duruma dayanamayım onumdeki kişiye tekme tokat ve arkadaşım kurusu pkk lı veletler ororspu çocukluru pkklısı sikdim bn pkk yı sizide sikecem falan diyerek daldım ve sonuç olarak dayak yedim hocalar ayırdı tabi her yerim kan olunca babam gelip bni salık ocana goturdu parmaklarım, kırılmış (iyiki sol parmaklarım niyemi bn çok, iyi resim çizerim sağ elimle eğer çizmessem, elim geriler) her neyse okula sakat bir şekilde devam ettim herkez dalga geçiyi annem babam kavgalı hiç kimsem yok bir tek o aletlerim ve kalem ve kağıtlarım vr. iştee aradan seneler geçti artık motorla uraşmaz oldum vee artık aklımın başıma gelmesi gerekiyordu butun hayallerimi çope attım bir tek o biriktirdiğim paralar vardı hiç, çevrem yok resim, çissem ne fayda falan diyerek babamda bana yardım ederek full donanımlı bir oyun pc si aldım bu olay geçen sene oldu tabi. liseye başladıç ve ordada sevilmiyorum

• Ünüversite için çalış kafanı oraya ver ve kendi hayatını kendin düzenle ben değişik bir insanım bende kafayı bişeye takınca ondan başka hiçbişey umrumda olmaz ünüversitede ne biliym mühendislik belirle kendi kafanda bir hedef koy önüne başar emin ol sevdiğin bir işi başarmak kadar eğlence veren bişey yok hayatta benim bu sene ünüversitem bitiyo ve dereceyle bitiriyorum henüz okul bitmemesine rağmen teklifler alıyorum sevdiğin işi yap ama sevdiğin işin en iyisi olarak yap olanla yetinme hiçbizaman oyununuda oyna oyun oynama demiyorum ben cs:go, h1z1 tarzı oyunları oynarım sürekli beraberde oynayalım gel ama kesinlikle gerçek hayatta kazandığın başarıların yerini tutmuyo bir sefer başarınca tadını alınca bağımlısı oluyosun.

• Bide teklif için saol bnde cs:oynuyorum h1z1 gta 5oniline dota falan

Yükleniyor...