Bir erkeğin toplum içinde ağlamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Bir erkeğin toplum içinde ağlamasını nasıl değerlendiriyorsunuz?

Güncellemeler:
Buradaki çoğu kişinin hoşgörülü olduğunu görüyorum ve tebrik ediyorum.

0|0
48|11

En İyi Kız Görüşü

• Neden erkek? Erkekler ağlamaz diye ortaya atılan bir şarkı sözünden dolayı mı? Ya da neden kadınlar? Ya sorunun aslı insanların toplum içinde ağlaması olmalı bence çünkü duyguların cinsiyeti yoktur ağlayan he yerde ağlar çok doğal bir durum erkek için de kadın için de

0|0
    0|0
    • Kadın için biraz daha normal olarak lanse edildiği için öyle dedim.

• çoğunlukla demek istedim

• Teşekkürler eig için ^^

En İyi Erkek Görüşü

• açıkcası kaybettigi birşey olmasa aglamaz
    saygı duyarım
    insanların zayıf düştügü anlar olur

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 47

• Kimi insanlar bunu güçsüzlük olarak görürler ama ben asla öyle görmüyorum. Daha önce ağlayan erkek görmedim. Ağlayan kadında erkek de olsa üzülürüm o kişi için.

0|1
    0|0
  • Oyle kosede biyere oturup aglayan erkek/kız gorunce içim gercekten cız ediyor. Ama yanlarına gitmiyorum. Aglarken insanlar yanlız olursa daha rahat dusunur diye dusunuyorum. Toplum icinde aglayan bir erkekte son noktasına gelmis olmalı. Sonucta erkekler aglamaz diye sacma sapan bir sey var.

1|0
    0|0
  • Bence olabilir

0|1
    0|0
    • Net bir yorum değil açıkçası

• Olabilir o da insan

0|1
    0|0
  • Değerlendirilecek tarafı yok, ağlamak insancıl bir özelliktir

0|1
    0|0
  • Erkeklerde genel kanı olarak ' ağlamama ' veya ' herkes içinde ağlamama' var. Eğer bir erkek bu önyargılara rağmen ağlıyors , onu gerçekten derinden sarsan bir olay vardır diye düşünürüm.

0|0
    0|0
  • erkeklerin ağlamasını daha samimi buluyorum ben. Çok içten ağlıyorlar. olabilir gayet normal.

0|1
    0|0
  • Bir kadının ya da her hangi bir varlığın ağlaması kadar normal karşılarım

0|1
    0|0
  • erkek ınsan degıl mı? nasılı nasıl degerlendırırsem erkegı de oyle degerlendırıyorum

0|0
    0|0
  • ayy kıyamam
    çok minnoşça

0|1
    0|0
  • hüngür hüngür ağlamasını istemem ama gerçekten içinin acıdığına emin olduğum bir durumda sadece göz yaşlarının akması beni ona daha çok bağlar

0|0
    0|0
    • İlişkiler değil dediğim durum sosyal yaşantı içinde olan birşey

• aynı yorumu yapıyorum bağlanmam ama etkilenirim erkekler ağlayamaz diye bir kaide yok ama dediğim gibi gerçekten acı bir olayda sadece gözyaşları süzülüyosa etkilenirdim açıkçası ve gerçekten üzülürdüm

• Neden ağlamasın ki
    O insan değil mi
    Değerlendirmeden ziyade gidip sorarım ne oldu diye

0|1
    0|0
  • Ağır yaralı

0|1
    0|0
  • Bence erkek kolay kolay ağlamaz ağladıysa gerçekten bir problem var demektir. Kim bilir bu kadar üzülecek ne yaşadı derim. Kimi bu kadar sevdi derim (anne, kardeş, dost, sevgili, evlat..) Dayanamam ben. Her ne kadar toplum içinde gözyaşlarımı akıtmayı sevmesem de karşıda ki hiç tanımadığım bir erkek olsun gözlerim dolar.

0|0
    0|0
  • gayet normal

0|0
    0|0
  • Ağlamak küçük düşürecek bir hal değil. Olabilir normal

0|1
    0|0
  • Zayıflık olarak görürüm.

0|0
    0|0
  • Çok uzulurum demek ki çok hüzünlü

0|1
    0|0
  • Sorunları var der geçerim.

0|0
    0|0
  • Nedense Erkeklerin gözyaslari daha samimi geliyor... zira Kadinlarin cogu herseye aglamaya meyilli... Erkekler aglayinca daha bir üzülüyorum, ve acilarini daha cok hissediyorum...

0|0
    0|0
  • Normal bir şey

0|0
    0|0
  • Sadece erkek değil hic kimse aglayamaz güçsüz görünemez kimseye

0|0
    0|0
  • toplum içinde erkekler ağlayınca gözümden düşüyor benim ya istemsiz :(

0|0
    0|0
  • onun duyguları yok mu hep kızlar mı ağlıcak normal tebiki

1|0
    0|0
  • Erkekler ağlamaz diye büyüdük çogumuz bence bu yanlış. Erkekte insan. Nasıl ki biz kadınlar toplum icinde agliyorsak onlarda aglar. Ama önerim erkekte olsak kadında olsak toplum icinde aglamamak

0|0
    0|0
  • Onlarda insan, ağlayabilirler

0|0
    0|0
  • Gayet normal insanı bir durum ha kadın ha erkek ne fark eder

0|0
    0|0
  • Normaldir erkeklerde insan.

0|0
    0|0
  • O bir insan, robot değil. Ağlaması doğal

0|0
    0|0
  • Hiç kıyamam be.

0|0
    0|0
  • Kızlar Devam
    17

Erkekler Ne Diyor 10

• Olabilir.. Ölüm olayları.. Aileden Trafik kaza haberi... Sevgiliden ayrılma. Sevdiğinin seni çok üzmesi ve artık çare bulamaman.
    Ayrıca yiğit adam bu tarz nedenlerden dolayı ağlar kardeşim. Ağlamayan insan insan değildir.
    Sinirden ağlarsın bazen zarar vermemek için ayrılmamak için..
    Üzüntüden ağlarsın bazen...
    Umutsuzluktan ağlarsın bazen...
    Çok özlersin birini ağlarsın bazen..
    Sevdiğin yanından birazdan gidecek uzun süre görüşemeyeceksiniz diye ağlarsın toplumun ortasında bazen...
    Geçen günü kavga ettik sevgilimle okadar sinirli bir gündü ki çarşıda oturdum ağladım biraz. Ki ben fakültenin en baba insanlarından biriyimdir.
    Aynı zamanda oto galericiyim aileden.
    5 insan vurdum hayatımda...
    Etmediğim kavga kalmadı. hep dövdük tabi..
    ORtamların en ağa babasıda olduk.
    Ama ağlamak duygu yükü işidir. Önümde suriyeli hırsızı kes doğra oturup ağlamam ama önem verdiğin birşeyse içimden gelir tutamam

0|0
    0|0
  • Erkekler ağlamaz lafı zamanla anlamı değişmiş bir cümle bence asıl belirttiği şey şu;

Erkekler, diğerleri daha çok üzülmesin veya etrafdan kimse etkilenmesin diye kimsenin olmadığı bir köşede ağlar,

bence otorite anlamı sonradan gelmiştir bu cümleye

1|0
    0|0
  • Ağlayabilir Sıkıntı Yok.

0|0
    0|0
  • askerde içtimada aglayarak koşup giden çocuk geldi aklıma kanks kötü bir durum

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
  • kız gibidir knk

0|0
    0|0
  • Degerlendirilecek bir durum yok.

0|0
    0|0
  • O kızı hickimse o kadar sevmeyecek

0|0
    0|0
  • Allah kimseyi üzüntüden ağlatmasın. Sorunun cevabı olabilir.

0|0
    0|0
  • Olabilir

0|0
    0|0
Yükleniyor...