Sedef hastası bir eşiniz olsa?

Tüm tedaviler denwnmiş ama geçmiyor ve eşiniz mesela sizin yanınuzda üstünü degiştirmiyor yazın evde kısa kllu bile giyemiyor çok çekiniyor sizden kendini sizden saklıyor resmen ne düşünürsünüz ne yaparsınız tedaviler denenmiş olmamış geçmiyor zaten ömür boyu süren ve tekrarlayan bir hastalık ne yaparsınız ve eşiniz çok korkuyor bırakıcaksınız boşanıcaksınız diye çünkü vücudunda yaralar vücudu güzel degil boşanmasanız bile gözünüzün güzel vücutlu kadınlara kayacagınu düşünüyor ve sürwkli aglıyır zaten strese baglı bir hastalık ne yaparsınuz bu durumda?

0|0
3|13

En İyi Erkek Görüşü

• Allah yardımcın olsun. Çok kötü birşey tedavisi de yok. Sevdiğim kadının böyle gözümün önünde kendisini üzmesine içim el vermezdi. Kat ve kat ben üzülürüm.

Bu neden ile bir hastalığı olduğunu hissettirmek onu farklı ve kötü olduğunu düşündürmemek için çabalarım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• o benim yakisiklimdir ne düsünüp hissettigimi ona anlatirim o yaralarin sadece bir görüntü oldugunu benim icin hic bir sorun olmadigini aciklarim sonucta bendede olabilirdi :) onun kafasinin rahat olmasi icin elimden geleni yaparim

1|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 12

• :) Ne diyoruz en başta Hem Hastalıkta Hem Sağlıkta.
    Gözümüz dışarda olsa evliliğe olumlu bakmazdık değil mi?

1|0
    0|0
  • Hastalık insanın elinde olan bişey değil, bizim ne olcağımızda belli değil, sorun karakterinde olmasın yeter

1|0
    0|0
  • Ne olursa olsun be o eşim benim, hastalıkta sağlıkta diye imza atıpta kabul ediyorum onu ben. O önce Allah'ın sonra da ailesinin bana bir ömür emanetidir. Yanımda olsun da her halükarda razı olurum ben ondan...

1|0
    0|0
  • Hastalik bu sonucta bundan kendine art niyetli pay bicmek bir insana yakismaz sahsen yapmam yapamam

1|0
    0|0
  • Ya fizik olarak olumsuz dusunulebilir de ama gercek bir esxsem yani gercekten tamamlayabiliyorsam esimle kendimi guzellik gelip gecicidir biz insanlar gibi gozume gorunmez bile o yaralar

1|0
    0|0
  • Ben 4 yaşından beri sedef hastası olduğum için bana fark edeceğini düşünmüyorum. Son 4 senedir çıkmıyodu nasıl yeniceğimi buldum bu hastalığı 2 hafta önce hayatımda ilk defa birisine aşık oldum sıkıntıdan avucum içinde biraz çıktı.

1|0
    0|0
    • Nasıl yendiniz peki

• Valla hayatımın en rahat 4 senesini geçirdim hiç bir şeyi dert etmedim hep lay lay lom yaşadım çok gamsızdım böyle çıkmadı tam herşey düzeldi dedik bir kız çıktı sıkıntılar tekrar bastı. Tamamen senle alakalı kafana hiç bir şey takma hayat gerçekten çok kısa üzlümek için vakit harcamaya gerek yok kafana bir şey takmazsan rahatlarsın ve bende 4-5 türde sedef çıktı ama taktiği kavradım tekrar kurtulucam. 😄😄✌🏻️

• Anladım

• Eşim olduysa zaten ben o problemleri aşmışımdır dibine kadar severim ❤️

1|0
    0|0
  • Ona destek olmaya ve onu sevmeye devam ederdim...

1|0
    0|0
  • Yüzde kaçı beyaz

0|0
    0|0
  • Allahin verdiği dertten kacilirmi sonuna kadar elinden tutarim

1|0
    0|0
  • herbalife iç ve dış beslenme ürünlerini denedin mi?

0|0
    0|0
  • Allaha kadere imanı varsa sabreder yoksa sevgi mevgi bir yerden sonra

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• Erkek mi bu kadin mi hasta

0|0
    0|0
  • Sizmi sedef oldunuz

0|0
    0|0