Staj yerinde patronumla tartiştim aramı nasıl düzeltebilirim?

Arkadaşlar staj yaptığım yerde patronumla tartışıp iş yerini terk ettim ama sonra dönmeye mecbur kaldım ve benimle bir konuşma yapıp herşeyin eskisi gibi yürüyeceğini söyledi fakat ister istemez aramıza soğukluk girdi ama eskiden aramız çok iyidi benimle hep şakalaşıp dururdu artık çok mesafeli davraniyor ve bana laf atıp duruyor ben de karşılık vermemeye çalişiyorum ama işyerindeki kimseyle de kötü ayrilmak istemiyorum aramı nasıl düzeltebilirim

0|0
2|3

En İyi Kız Görüşü

• ozur dıle.

0|0
    0|0
    • Karşılıklı birbirimize özür diledik zaten ama bir işe yaramadı 😞

• Çok sağol :)

• eig ıcın tesekkurler <3

Erkekler Ne Diyor 3

• Tatlı götür. (:

0|0
    0|0
  • tartısıp terk ettin oww ben 3 gün izin aldım 2 günde fazladan izin istedim diye beni kovuyolardı nerdeyse stajımı yakacaklardı

0|0
    0|0
    • Evet ama toplam 9 ay staj yaptım ben orda gönüllü olarak bile çaliştim ve bir dediğini iki ettmedim iyi bir stajerdim yani

• Bir öpücük herşeyi düzeltir:)

0|0
    0|0
    • Adam evli

• İyiki dördünden biri değilim

• Bencede :) gönlümü alman için beni opucuklere bogman gerekebilir ;) birde ben senin gönlünü alacağım tabi. Bence ekle beni anlasabilecegimizi dusunuyorum

Kızlar Ne Diyor 1

• Konuş başbaşa

0|0
    0|0
    • İlk tartıtştıktan sonra başbaşa konuştuk benden böyle birşey beklemediği için hayal kırıklığına uğradı çünkü ona karşı bugüne kadar hiçbir saygısızlığım olmamıştı kırıldığını da belli etti sonra özür diledim bana sarıldı affetiğini söyledi ama eskisi gibi davranmiyo tabi bende davranamiyorum eskiden daha çok peşinden koştururdum bişeyler öğreniyim diye artık koşturmuyorum sadece çağırırsa gidiyorum o da pek çağırmıyo bugün de başbaşa konuştuk benimle ilgili bir şikayetin var mı dedim yok dedi bende artık eskisi gibi beni çağirmiyosun dedim unutuyorum dedi sorun yok diyip konuşmayı bitirdi

Yükleniyor...