Kapat

Evde tek başına yaşamayı mı yoksa başka insanlarla bir evi paylaşmayı mı tercih edersiniz?

Ev düzenimi değiştirme kararı aldım tek başıma eve çıkmaya çalışacağım ya da arkadaşlarımla ev arkadaşı olmam gerekecek. İki durumun da artıları ve eksileri var farkındayım. Tek yaşamak maddi olarak da kendimi biraz sıkmamı ya da iş bakmamı gerektirecek. Arkadaşlarımla yaşamak da onlara uyum sağlamayı ilişkimizi yıpratmadan bir arada kalmayı öğrenmeyi gerektirecek. Siz olsaydınız hangi durumu tercih ederdiniz?

0|1
1|4

En İyi Erkek Görüşü

• Ilk olarak maddi durumun yetiyor ise tek başına yasa.. zaten arkadaşların sürekli gelecektir.. ama maddi durumum elvermiyor diyor isen başka hazır kurulu ewe gitme gene tek basina cik sonra arkadaşları yanina ortak al. Ew sahibi sen olduğun için olursa isler kötüye gider ise onların pek soz hakki olmaz.. en son ama en son seçenek olarak baskasinin ewine tasinip kiraya ortak ol. ( not: 10 senedir tek yasayan tecrübeli insan ben )

1|0
    0|0
    • Tek başına eve çıkmakta kararsız kalmamın sebebi yalnız kalma korkusundan ziyade belirttiğim gibi maddi imkansızlığım. Ev sahibi olmak başkalarıyla yaşama durumunda artıları olan bir şey haklısın arkadaşlarımla çıkmayı tercih edersem bunu dikkate alıcam. Umarım ben de bir gün tek başına sadece kendime ait bir alanda yaşayabilirim kafama maddi konular takılmaksızın.

• Ona var daha ilk okul bitecek sonra is güç sonra (, ama mutkala dedigin gibi çıkacaksındir bir gun tek basina.. şimdilik öğrenci ewi idare edeceksin her sey zamanında guzel (,

Senin görüşün var mı?

0/2000

Gönder

Erkekler Ne Diyor 3

• Tek başına yaşamayı tavsiye ederim istediğin gibi hareket edebilirsin istediğini yapabiliyorsun diğer türlü arkadaşlarına göre hareket etmen gerekir

1|0
    0|0
  • Ben yillardir yalniz yasiyorum.

1|0
    0|0
  • Ailenden ayrı yasayacaksam tek daha iyi

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Eger gercek dost degillerse bir yerden sonra iskenceye donusuyor. Soyle diyim efer araniz bozulursa evde yasnaanlar disari tasiyor laf getirnek goturmek is paylasimi dolap alisvrrisi vs basa bela. Ben yalniz yasiyorum disarda arkadaslarimla yasiyorum ve evime yalniz donup mutlu mesut yasiyorum ozelimi bilen kimsr yok harika

1|0
    0|0
    • Evde yaşananları dışarı taşıyacaklarını sanmıyorum, baya düşük ihtimal veriyorum bu olaya. Ben daha çok arkadaşlık ilişkilerimizin yıpranmasından korkuyorum bu durumda. 2-3 yıldır tanıdığım sürekli vakit geçirdiğim insanlar çünkü aynı evde yaşamayı düşündüğüm insanlar.

• Bende oyle diyordum 4 yillik arkadasimla dusman kesildil konusmuyoruz Şu an anlasmazliklar basliyor kiskancliklar basliyor vs vs

Yükleniyor...