Araç kullanırken, cep telefonu ile oynayan ya da onu kullanan insanlar hakkında ne düşünüyorsunuz?

her bakış atıldığında minimum 1 saniye geçtiğini var sayarsak 90 km hızla giden bir araç 1 saniyede 25 metre yol alır. kaldi ki frenleme yapıldığında da standart donanıma sahip bir araç minimum 45 metrede durabilir. yani zaten 70 metrede geçecek zamanınız var. bir insanın, kendisini bir yana bırakalım, diğer insanların hayatlarını riske etmesi sizin mantığınıza sığıyor mu? alınması gereken önlemler?

Güncellemeler:
böyle bir soruya, bu sitede en fazla bu kadar karşılık gelirdi... :) hiç şaşırmadım...

0|0
3|3

En İyi Kız Görüşü

• Telefonla uğraşanların fotoğrafını çekmek ya da video çekip ihbar etmek lazım.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

• Google'ın sürücüsüz araç ile şehir içinde gezinirken başka sürücüsü olan araçlarda şoförlerin ne yaptığına bakar mısın? - Yani Türkiye o zaman standart bir şey yapıyor. Aslında tehlikeli ama alışkanlıklar bunlar.

https://youtu.be/wuJsXmpigg8?t=1m59s

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• helal olsun diye düşünürüm ne diim ben düz yolda süremiyorum iki göz iki eli de kullandığım halde :)

0|0
    0|0
    • bunu bir yetenek olarak görmemelisin. her şey 1 saniye içinde derin bir pişmanlığa dönüşebilir...

• tabi o konuda haklısın... kazalar ani dalgınlıklardan oluyor

• geberecekelr birgün

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 2

• O telefonu dotlerine sokasim gelio

0|0
    0|0
  • Ben kullanirim kime ne

0|0
    0|0
    • bir gün bu yüzden bir hata yapacaksın. sana hiçbir şey olmayacak, ancak başkalarına zarar vereceksin. ve o başkalarının aileleri de sana zarar verecek...

• Veremezsin.

• avcılar'da oturuyorum. 2011 model fiestam var, kırmızı... denk getirirsen dene bir gün şansını... fotoğrafımda var zaten :) haydi uza. bundan sonra bu sorunun bir muhatabı değilsin.

Yükleniyor...