Devam ettirmeli miyim yoksa bitirmeli miyim?

2 senedir canciger oldugum bir arkadasim var bu sene aramiza bir kisiyi aldi hep 3 kisi takildik canciger oldugum kisi yanimiza aldigi kisiyle benden habersiz planlar yapip eglenirlerdi ama ben takmazdim umursamazdim onlara olan sevgim de bitmezdi

Aramiza katilan kisinin psikolojik sorunlari oldugunu ogrendim ve benim hissettiklerimi hissettigini fark edince onunla mesajlasmaya basladik yani uzun uzun seyler yazardik okula gidincede normal davranirdik bu durumu fark eden 2 senelik arkadasim onun arkasindan is cevirdigimizi dusunup sacma sapan triplere girdi durumu kac kere anlattim hatta mesajlari okutmadan gosterdim aklinda bisey kalmasin diye bunda basladi ben aramizda 3. Kisi istemiyorum diye Tabi bende o kizla da samimi olmustum ve karakteri cok iyi biriydi bir yorumda bulunmadim

Zamanla cok cirkinlesmeye basladi beni kiskandigini ve bu yuzden boyle davrandigini soyledi kac kere durumu duzeltmeye calistim ama kendisi her seferinde sucu 3. Kisiye atti bu durumda beni rahatsiz ediyor ona deger verdigimi hissetmiyorum benim davranislarim degistikce "artik bu konuyu kapatalim o kizin hakkinda bisey konusmak istemiyorum" falan demeye basladi ben de herseyi konusup artik biseyler yapmak istiyorum

Sizce tum hissettiklerimi soyleyip arkadasligimi bitirmeli miyim (ona karsi hicbirsey hissetmiyorum ve konusmak bile buyuk bir zahmet veriyor)

Yoksa hicbir sey olmamis gibi dostlugumu devam mi ettirmelitim?

0|0
1|1

Erkekler Ne Diyor 1

• sen normal olarak takıl arkadaşınla onun uzaklaşıp uzaklaması ona kalmış bişey olsun..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 1

• Bilir gitsin

0|0
    0|0
Yükleniyor...