Arkadasim kendini ustun gostermek icin?

Cok yakin kardesim yerine koydugum bir arkadasim var. Bunla ayni is yerinde calisoyoruz ben asciyim o ogretmen kreste. Bu bana velinin onunde ayse abla kahve yap dedi bende canim cok isim var yardimcine soylermisin dedim yardimcisinin isi olmadigi halde bana yardimcimin isi var sen yap dedi ustunluk taslayarak. Yani bir nevi kendini gostermeye calisti velinin onunde. Cidden yaedimcisinin isi olmasa bise demem aka yardimcisi orda sivilcesini patlattiriyo bise yapmiyo benim baya isim vardi. Boyle oldu konusmadim kendisinden sonra bana mesaj atmis iste soyledir boyledir konusmus bende buna goruldu yaptim ondan sonra konusmadik. Ben 2 gun sonea falan bununla konusmaya calistim salak kafam iste bu konustugumuz sure icersinde yok bana salak gerizekali demeler beni tinlamamalar laf sokmalar falan. Ne dusunuyosunuz napmaliyim?

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Gereksiz insanlara zaman harcama.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Ergenliğini yaşayamamış bu. Birden bitiremezsin tabi arkadaşlığını ama ciddi bir mesafe koy. Yararından çok zararı dokunur bu kızın sana

0|0
    0|0
    • Cidden cok yakin arkadasimdi birlitke dertlesir birlikte fguler eglenirdik cok deger veriyodum kendisine

Erkekler Ne Diyor 2

• Kidzania da olur öyle şeyler :))
    İsa da askere gitti be kardeş. S ıkmayın canınızı böyle şeylere.. Kendi yaptıgından utansın o arkdaşın..

0|0
    0|0
  • hata yapmışsın neyse bundan sonra knuşmaya çalışma

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...