SİZE BİR ZARARI DOKUNMAYAN LGBT BİREYLERİNİ NEDEN BU KADAR NEFRET DOLUSUNUZ?

sadece sevdiği ile birlikte olmak isteyen eşcinsellere neden öldürmek istiyorsunuz ya da bulunduğunuz çevreden dışlıyorsunuz

Güncellemeler:
güncel

0|1
2|4

En İyi Kız Görüşü

• lgbt bireylerine karşı ön yargım filan yok hatta insanların sırf cinsel tercihleri dinleri dilleri ırkları gibi etkenler ile bir takım kalıplara sokulmasına karşı olduğum için destekliyorum bile eşcinsel veya farklı tercihlerde sevdiğim arkadaşlarımda var ama bir lgbt bireyinin gelipte cinsel tercihini gözüme sokmasından hoşlanmıyorum hepsi bu bu sitede çok var nick e bakıyorsun les*** gay***** len bana ne istersen git nohuttan hoşlan beni ilgilendirmez ki gerçi ben onların gerçekten lgbt bireyi olduğunada inanmıyorum profile koyuyor bir hoş bir resim nicki koyuyor gay bilmem ne ondan sonra kızlarla yazışma çabası tabii bazı saftirik hemcislerimde bunu yiyor

0|0
    0|0
    • sen olaya çok farklı bir yerden bakmışsın göze sokma meselesi değil burda demek istediğim lgbt den bu kadar nefret etmeninizin nedeni ne size küfretmeyene hakeret etmeyene siz neden ana bacı demeden sövüyorsunuz bunu özellikle erkekler fazlasıyla yapıyor

• lgbt bireylerine karşı anabacı sörmeme filan denk gelmen imkansız ama savunduğum oldu benim kastettiğim kesim lgbtli takliti yapıp abazalıklarına kılıf uydurma çabasına girenler eskiden kölelerdi şimdi bunlar ben onları sevmiyorum yoksa seninle veya başka bir cinsel tercihi farklı bir birey ile sorunum yok hatta pek çok gay lezbiyen aseksüel arkadaşım var

En İyi Erkek Görüşü

• öldürmek nedir ya ? sevmiyorum sadece. sapıklık oldugu aşikar yok hormonmus yok baska bişeymiş. ben karsı cinsten hoşlanıyorum diye kız olmadan yasayamaıyor değilim onlarda yalnız kalsın en azından

0|0
    0|0
    • sen mutlusun diye biz mutsuz olmak zorunda değiliz

• işte ne sanslısın ki senin anne ve baban var ama sizin çocuklarınız olamaz olsa bile evlatlık olur tasıyıcı anne vs ile olur .. onlarında normal bir aileye ihtiyacları var ..

böyle yanlıs bir şeyi desteklemem . herkesin birbirine saygı gösterme durumu olamaz . saygım sadece burdaki konusma tarzımla olur . kufretmiyorum insan gibi yorumumu yaptım ve bu kadar . senin hayatın sen yasa napıyorsan yap bizde bildiğimizi yapalım.

• https://www.youtube.com/watch?v=7JhmufCdTD0 bu videonu izlemeni öneririm iki annesi ya da iki babası olan çocuklar gayet sağlıklı ne özürlü ne pskiolojisi bozuk ve birçok araştırmaya göre heteroseküsel çiftlerden daha iyi şartlarda yetiştirdiği gözlemlenmiş.

Kızlar Ne Diyor 1

• Yaptıkları doğru bir şey değil

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Göz zevkim bozuluyor o yuzden

0|0
    0|0
    • sen kızlara laf atarken de benim göz zevkim bozuluyor onlara taciz ettiğindede ben rahatsız oluyorum saygı bekliyorsan saygı duyacaksın

• Ben kimseye laf atmiyorum kimse ye taciz de etmiyorum sapik hic degilim bilmeden konusmamalisin bunlari yapandan da tiksinirim ama sizden de tiksiniyorum kisisel bisey saygi duymuyorum cok da umrumda degil

• Kotuluge hayir ama sahsen ben tedaviye ihticyaclarii oldugunu dusunuyorum doganin kimyasina tersler

0|0
    0|0
    • hayvanlarda eşcinsellik var sadece insanlarda değil

• 80 lerde yaşıyorsun :D çevresi dindar olup şalvar giyen bir çocukla tanıştım o çocuğun şu an bir erkek sevgilisi var yani ne dinle ne çevresel etkiyle bir alakası yok

• Korkma ben hollanda yasiyorum ve bunlarin yasak olmadigi her bolum oldugu ulkede yasiyorum. Yani senin anliyacagin benim gorusum bu asiri katolik lerde bunu istemez

• Nefret dolu olanları bana yönlendir. Onları analarının a mlarına geri göndereceğim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...