Öğretmenin yaptığı ne kadar doğru?

sınıf whatsapp grubumuz var oradan konuşuyoruz aramızda. bugün derste hoca birinin telefonunu aldı ve sınıftaki mesajları okumaya başladı erkekler çok fazla küfürlü konuştukları için sizi dersten bırakıcam dedi ve 27 kişinin ismini aldı. sizi dersimden bırakıcam dedi ve diğer hocalara da söyledi bu konuşmaları. bunu yapması ne kadar doğru? sizce yapar mı gerçekten yani benim ortalamam 60 şimdi sözlüme 10 verse kalıyorum bir de dil ve anlatım dersi olduğu için önemli yoksa sınıfta kalırım sizce söylediğini yapar mı not ortalamasından daha düşük sözlü notu verilemez diye biliyorum ama öyle midir?

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Kaçıncı sınıfsınız?

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• hoca hakkında küfürlü konuşma yoksa öyle bir şeye hakkı yok.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• telefonun senin özel hayatın.. ailen ile görüş ve hocayı şikayet edin.

0|0
    0|0
  • Dil ve anlatım hocası bakaldan mı diplama almış ne demek bir öğrencinin tlfnunu alıp herkesin önünde konusulanları okumak o hoca ne beni bırakabilir ne de tlfnumu almaya cüret edebilir öyle bir cesaret olamaz

0|0
    0|0
  • hocayı şikayet edin. telefonu alabilir ama mesajları kurcalayamaz. hadi kurcaladı bunlar ile tehdit edemez.

0|0
    0|0
  • Afferim hocaya

0|0
    0|0
  • Ozel hayata mudahaleden dava acacaginizi soyleyin.

0|0
    0|0
  • özel hayatına kimse karışamaz hocada olsa

0|0
    0|0
  • Onu yapmaya hakkıyok yapamaz

0|0
    0|0
  • yandınız oğlum bırakcam dediyse bırakır her şekilde gidin gönlünü alın hocanın

0|0
    0|0
  • hoca ne yapsın
    aileniz terbiye vermiyor!

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 2

• bunu yapmaya hakkı yok. lisedekiler üzerinde lise hocaları abuk subuk baskılar kuruyorlar ben de çok kandırıldım bu şekilde. sakın korkma meb e dilekçe yazın gerekirse

0|0
    0|0
  • Bunu yapmaya hiç hakkı yok

0|0
    0|0
Yükleniyor...