Kzı kardeşine tecavüz eden abi o kızın öz abisi midir? bunu nasıl yaptı?

son 3 gündür benim hayatımın gerçeği ney diye düşünüyorum. hep unutmak istediğim ve unuttuğum sandığım bir olaymış hayatımın gerçeği. yaptığım herşeyin sebebi. yalnızlığımın ileride yalnız yaşamak isteme sebebim. diğer kızlar gibi süslü püslü giyinip gezmemem herşey beni farklı yapan herşey.

ben bu yoldan nasıl kurtulurum? nasıl beynimden silerim? nasıl erkeklere güvenirim?

Güncellemeler:
bişey hatırlıyorum. küçükken abim külodumu indiriyor küüğüm sesim çıkmıyor normal sanıyorum ablam geliyor eve bişeyler soruyor abime bana sormuyor sonra babamla bir odadayız babam soruyor abin niye altını çıkardı altına mı kaçırmıştın diye ağlıyorum ama ondan sonrası yok hatırlamıyorum ben

0|0
5|8

En İyi Erkek Görüşü

• kız kardeşine cinsel saldırıda bulunan insan pisliğin tekidir.. ve en ağır cezaya çarptırılmalıdır.. nasıl güvenirim konusuna gelince ilk olarak genelde insanlar kötü zaten.. başına böyle bir şey geldiyse zaten gelmesede muhtemel yalnız kalacaktın.. hani güzel şeylere kabuşmak gerçekten zor.. ama bir gerçekte war asla pes etmemelisin.. ama asla ne olursa olsun hayatına devam etmeli devam etmeye çalışmalısın.. yoksa kötüler kazanır..

0|0
    0|0
    • kötüler kazanıyor gücüm kalmadı

• yıllardır planlıyorum merak etme. sevgi falan uzak bana

• saçmalama böyle kendine yüklenerek eline bir şey geçmez.. kabullenip hayatına devam etmelisin.. sevgi herkese uzak zaten aslında.. ama hepimize aynı mesafede de :) bu yüzden haksız yere yüklenme kendine.. sadece normal ilişkilere ihtiyacın war. normal arkadaşlıklara.. normal bir işe... bunlara kavuştunmu zaten uzak dediğin mutluluk gelip seni bulacaktır.

Erkekler Ne Diyor 7

• Abin de o sıralarda küçükse normal olarak cinselliği keşfederken bakmak isteyebilirler karşı cinsin uzuvlarına. Bunu birçok kardeş yapabilir. Ama belli yaş be belli sınırları geçerse durum hiç te normal olmaz. Abin sana tecavüz mü etti acaba? Yaşlarınız kaçtı o ara? Her ne olduysa oldu ama bunların senin hayatına engel olacak kadar etki ediyorsa mutlaka bir psikoloğa görünmeni tavsiye ederim.

1|0
    0|0
  • özellikle doğu illerimizde yaygın olan bir rezalet
    kaç kızcağız heba oldu ruhen yok oldu böyle

1|0
    0|0
  • Canım ne yazsam boş biliyorum, kelimeler yetmez, yazılar, telkinler.

Unut gitsin

0|0
    0|0
  • Kaç yaşındaydın

0|0
    0|0
  • emin olmadıgın birşey için bence kendini çok kasıyorsun abinle konus adam akıllı o zaman ne yapıyordun de ablana sor veya ne gördüğünü anlatsın abıne tekrar sorsun bence sen biraz takmıssın böyle birşey olamaz yani

0|0
    0|0
    • eminim. güncellemedeki olay asıl olaydan baya önce olmuştu. o olayda abim babama ne dedi babam ne yaptı şüphelendiyse niye bişey yapmadıda başıma daha fazlası geldi

• Allah yardımcın olsun.

0|0
    0|0
  • Küçükken yapilan hata için mi öldüreceksin

0|0
    0|0
    • küçükken mi tahminen 19 yaşındaydı senin hata dediğin hayatımı mahfetti

• Neden? bakireliğini mi aldı

Kızlar Ne Diyor 5

• Allah korusun okurken bile tüyler diken diken oluyor insan abisinden tiksinir :/ Allah kahretsin öylesi pislikleri.

0|0
    0|0
    • abinden onu doğuran annenden onu yetiştiren babandan

• Sen sadece güncellemedeki olayı mı hatırlıyorsun?
    Belkide bişey olmamıştır? Yani emin misin?

0|0
    0|0
    • yok hayır en derinde hatırlayabildiğim bu başka şeylerde oldu güncellemedeki olay önceden olmuştu yani böyle bişey varsa babam niye bişeyler yapmadıda başıma geldi

• Öncelikle bu durumla yüzleşmelisin ve kesinlikle ablanla bu durum hakkında koşmanı tavsiye ederim, aksi taktirde bu durum senin için çıkılmaz ve gittikce tahammül edilemez bir hal alır... lütfen sakinliğini ve soğukkanlılığını koru ve bu durumla yüzleş...

• Ne zaman oldu bu olay? Hala aynı evde mi yaşıyorsunuz? Ailene söylemeyi düşündün mü?

0|0
    0|1
    • küçükken şu an ben yurttayım üniversite için ama o İstanbul'da ve biz istanbula taşınacağız onunla aynı evde olacagım tekrar. çok düşündüm anneme nasıl söyleyebilirim ki babama

• Süslü püslü gezen kızlarda ne varmıs? tek fark onların abisi ensest değil diyemi

0|0
    0|0
    • başına gelsin derimde yinede gelmesin boşver.

• Ailen biliyor mu

0|0
    0|0
Yükleniyor...