Genç nesilde görülen anarşist egilimlerin farkında mısınız? bu konu hakkındaki düşünceleriniz nelerdir :) ?

Muhafazakar geleneklerden gelen gençler dahil bir umursamamazlık ve mevcut kurallara uymama halinde. her ne kadar sözde savunsada aslında birçok kişide bir umursamazlık ve hayatı tiye alma egilimi var. Artık insanlar belli bir kalıba girmiyor ve geldigi kültürün dışındaki insanlara dahi anlayışla yaklaşabiliyor. bu dünyamızın pek alışık oldugu birşey degil. bilgi çagı ile birlikte gelen bu egilimler hakkında ne düşünüyorsunuz? bu bütün dünyayı tek vatan yapabilecek bir gelişimin başlangımıdır? yoksa dünyanın sonumu geliyor? :)

0|1
2|2

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 1

• başka kültürlerle kaynaşıyor ve diğer kültürleri anlayışla karşılıyor fikirlere saygı duyuyor olmamızın nesi bu kadar kötü? anarşist böyle olmaz

0|0
    0|0
    • ben kötü demedim tespit yaptım bence iyi :) anarşizm kuralların esnemesi ile başlayan bir süreçtir :)

Erkekler Ne Diyor 1

• çok güzl bir noktaya değinmişsin şimdiye kadarki bence en iyi paylaşım. bence sonu geliyor ve çok iyi bir son olmayacak saanırım

0|0
    0|0
Yükleniyor...