Erkek arkadslar in fikirleri lazim?

Merhaba arkadaslar, Cok zor durumdayim ve Cok aci cekiyorum :(.. Benjm iki cocugum vsr ve esimden 3 yildir ayriyim.. ilk evliligi de hic mutlu olmadim.. uzun zamandir hayatimda biri var ve evlenmek istiyoruz cok ama cok seviyorum hatta asigim😔AMA bu kisi nin Ilk evliligi olacak Benim ise ikinci.. sorun sevdigim insan cocuklarimi omur boyu gormemi istemiyo daha dogrusu derdi cocuklarim degil.. cocuklar vasitasiyla eski esimi gormemi hazmedemiyo.. ya cocuklarin ya Ben diyo.. Allah askina onu nasil ikna edebilir in lutfen yardim edin.. ya da sizi onun yerinde olsaniz sizde mi Boyle davranirdiniz 😔

0|0
5|28

En İyi Erkek Görüşü

• Sevgi tek başına mutluluk için yeterli bir etken değildir.
    Seven insan sevdiğinin yaşamına ve yaşamındaki diğer insanların varlığına da saygı göstermelidir.
    Senin çocuklarından vaz geçmeni istemesi mantıklı ve saygı değer bir tutum değildir.
    Neticede çocuklar senden bir parça ve onların yokluğu seni üzecek ve mutsuz edecektir. Bunu senden istemesi çok fazla bencilce bir tutumdur.
    Peki ne yapacaksınız o çocukları? Sokağa mı atacaksınız? Bunu hiç düşünmez mi sizi seven ve isteyen insan?
    Hayat dikensiz bir gül bahçesi değildir. Gülü seven dikenine katlanmak zorundadır...

1|1
    0|0
    • Cok haklisiniz aramizda yas farki da var cok fevri davranislari da oluyo.. Ben 32 o 27 yasinda

• Rica ederim.
      Allah hakkınızda hayırlı olanı nasip eder inşallah...

• Amin insallah hepimize

En İyi Kız Görüşü

• Çocuklarım de geç

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 27

• sevdigin insan çocuklarını kabul etmiyorsa
    onun canı cehenneme.. kusura bakmada
    senin parçanı senden olanı kabul etmiyorsa nasıl kabul eder..

1|0
    0|0
  • İkna etsen bile böyle bir evlilikten hayır mı gelir yav saçmalama bugün çocuğunu istemeyen yarın seni istemez. Benden sana tavsiye o adamı hayatından çıkar ya da olacaklara katlanırsın. Umarım öyle birgün olmaz ama olursa bu dediklerimi hatırlar çok ah vah dersin. Daha düzgün birini bul ya da sabret bekle

1|0
    0|0
    • Zaten evliligi ayagim almiyo seviyorum AMA hayir demek geliyo icimden

• Rica ederim. Umarım her şey gönlünüzce olur ve hayallerinizdeki gibi birisi ile evlenirsiniz.

• Amin insallah

• çocuğumdan daha büyük bir aşkım olamaz

1|0
    0|0
  • bır kadına çocugunu bırakıtırmak ısteyen adamdan hıc bır cacık olmaz. o adam ıcın cocuklrınıda bırakırsan yazıklar olsun derım sna. yeruyuznde adam kalmasa dönüp bakmam ben o çok egoıst bırı hıc dusunme arkana bıle bakmadan kaç

1|0
    0|0
  • ne yaparsanız yapın böyle takıntıları olan birini mutlu edemezsiniz, tabiki çocuklarınızı seçmelisiniz aşk meşk yalan dolan

1|0
    0|0
  • Seni seven seni kabul eden çocuklarınla kabul etmeli eğer sevdiğin sana ya çocukların ya ben diyor ise bence daha fazla düşünmemelisin çocukların senin canın o adam ise el koca her zaman bulunur ama çocuklarından vazgeçme

1|0
    0|0
    • Onun olsa Ben seve seve kendi cocugun gibi bakardim o da bakar obun istemedigi cocuklar arada oldugu icin eski esimle gorusucem mecburi de olsa o

• Ohaa lan.. Ne biçim insanlar var mk ya..

2|0
    0|0
  • sen çocuklarını g örneden yapabilecekmisin
    ama onu 2 ay görme aşk felan kalmaz

1|0
    0|0
  • Bu adama güvenip evlenme... Yazık edersin kendine de çocuklarına da...

1|0
    0|0
  • ya bence cızgılerın net olmalı. ınsan cocuklarından vazgecmemelı , yarın bırgun onlardan baska yasam amacın olamayacak belkıde , eger onun cızgılerı netse , senın cızgılerınde net olsun. ben cocuklarım olmadan yapamam dıyebılmelısın. sen ver kararını dıyebılmelısın. kı demelısınde. bence seven bır ınsan , sevdıgı kısıyı boyle zor kararlar almak zorunda bırakmamalı , bence senı sevmıyor bıle olabılır , dusunsene senın mutlulugunu onemsemıyor belkıde , bu yuzden boyle her ıkı durumdada senın canını yakacak , bır secım yapmaya zoluyor senı. ama sen sen ol cocuklarından vazgecme , gıden gıtsın. bence onun derdıde eskı esın falan degıl , kafasındakı mantık kusura bakma kaba olacak ama '' elin piçine bakamam ben mantıgıdır '' . bu kadar net

0|0
    0|0
    • Hayir o da degil.. cocuklari Ben nufusuma aliyim ams babalariyla gorusturmem seni diyo.. sadece kisksnclik

• bunlar bahane canım bahane.

• çocukların herkezden ama herkezden önce gelmeli aklını başına al

1|0
    0|0
  • bana en doğrusu çocukların için yaşaman gerektiği gibi geliyor.

1|0
    0|0
  • Seni tam kabullenmeli bence

1|0
    0|0
  • Kıyamam yahu :o

1|0
    0|0
    • Kiyan kiyiyo

• Tesekkur ederim

• Rica ederim 8-) Her zaman dertlesebiliriz.

• İşte burada davul dengi dengine durumu ortaya çıkıyor. Sen de çocuklu boşanmış birini bulsan daha iyi olmaz mı?

0|0
    0|0
    • Ben onu ararken bulmadim ask bu

• Olabilir yanlış bence. Çünkü arada kalmışsın kabul edilebilir bir şey değil.

• En nefret ettigim de bu zaten en iyisu cekip gitmek sanirim tesekkur ederim yorumunuz icin

• aracı kullanrak görüş çocuklarında bir yakının alsın getirsin

0|0
    0|0
  • Böyle davranmak annelik duygusunu bilmemek demek anne her zaman çocuğu seçer.

0|0
    0|0
  • Saçma sende ömür boyu annen ile görüşmeyeceksin de o zaman, evlat anne etle tırnak gibidir ayrılır mı, sakın yapma.

0|0
    0|0
  • ben seversem çocuklarıda kabul ederdim çocukların sennin için daha değerli olması gerekrdi

0|0
    0|0
  • Olmaz sizin işiniz ayrıl

0|0
    0|0
  • ben bir anneye ya ben ya çocukların demem cevap belli sonuçta

0|0
    0|0
    • Bilmiyirum onun cocugu yok daha beni anlayamaz belki

• bende 24 bunu anlamayacak bir durum yok sorun onda. eski eşin çocuklarına babalık yapacak sana kocalık değil benim ülkemin insanı anlama özürlü dar görüşlü

• Tesekkur ederim yorumunuz icin

• Terket

0|0
    0|0
  • Bence aşkını göm. Çocuklarından kopma o vebalin altından kalkamazsın.

0|0
    0|0
    • Ewt omur boyu mutsuz ve vijdan azabiyls yasiycam

• Yanlizlik zor falan degil Ben yanliz da mutlu olurum o olmiycak sa kimse olmaz daha

• O zaman kimse olmasın üstadım. #Eyvallah

• Can parçan olan çocuklarından da vaz geçmiceksin heralde

0|0
    0|0
    • Tabiki de hayir 3 ay degil 5 ay degil bir omur bu

• Hayırlısı olsun diyelim

• Amin sagolun

• bence bu yanlış ya çocuklar ben diyor ise zaten seni sevmiyordur

0|0
    0|0
    • Sevgisinden suphem yok sadece eski esimle gorusmemi hazmedemiyo

• çocuklar kimde kalacak

0|0
    0|0
    • Zaten babalarinda

• Sorun da o zaten beni tek basina cocuklarin yanina gondermiyo cunku bu esnada kisa sureligine de olsa eski esimi gorucem icin

• bence seni o kişi sevmiyor eski sevgilini görsen ne olacak sen sonuçda çocukların için gidiyorsun eski sevglin için değil ki

• Çocuklar her zaman önce gelir unutma

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Çocuklarını açık açık istemediğini belirtmiş ve sende gelmiş burada düşünüyosun fikir istiyosun tabi ki cocukların bu ne gevşeklik ya.

0|0
    0|0
    • Offf bir git ya 20 yasinda sin hayati bilmiyosun senin yorumun gerekmiyo zaten ! Sen git parkta oyna

• İnsanları yaşına göre değil zekasına göre sınıflandır. Bana bunu diyen en son insan bile olamasın hele ki çocuklarımı bırakayım mı bırakmayayım mı diye düşünen insan hiç olamaz şimdi uza.

• Ben oyle bisey yazmadim dogru oku senle ugrasacak kadar vaktim yok

• Çocukların ondan daha değerli. Bırakma çocuklarını sevse senden ayrı kalmaya dayanamaz eski eşinle görüşmene mecburen katlanırdı. Evlatlarına sahip çık ilerde annemiz bizi bir adam için bıraktı demesinler.

0|0
    0|0
    • Bunlari duyarsam zaten olurum😔

• Sen çocuklarınla dur. İlerde kabullenecek başka daha hayırlı bir adam çıkar karşına illaki.

• Nefret ediyorum butun erkek lerden bir insan bu kadar bencil olamaz 😔deli gibi seviyorum AMA nefret te ediyirum

• gıtme sende

0|0
    0|0
  • Ya sen nasıl bir annesin terket onu. Terbiyesiz adam.

0|0
    0|0
Yükleniyor...