Paranın gücüne inanır mısınız?

Para ulaşılmazlara ulaştırır mı? var mı hikayen?

Kurgusal gerçek :)

Birazda espiri katalım :)

Reel gerçek :)

0|1
7|14

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bakın şunu mutlaka kafanızın bir yanına not edin.. Çok para, malın, mülkün, tatilin ve eşyanın en iyisine sahip olunmasının gücüdür.. Ancak çok para ne yazık ki her zamanda, en çürük, en aşağılık, en bacım ve en kalleş insanın sahip olunmasında ki güçtür..

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 6

• Parası olan herşeyi parası ile satın alabiliyor artık günümüzde. Ama ben zekası ile çoğu şeyleri elde etmiş kişiler her zaman benim gözümde en üst yerlerdedirler.

0|1
    0|0
  • Hatır inanmam.

0|1
    0|0
  • Parasız birşey yapamıyorsun bu bir gerçek ama para hayatın merkezinde olmamalı.. Hayatını sürdürmek için bir araç olmalı sadece..

0|1
    0|0
  • Kesınlıkle tek satın alamadıgı sey saglık

0|1
    0|0
    • Paran yoksa sağlığında yok. tedavi olamıyosun. ilaç alamıyosun. Yurtdışına en iyi hastanelere gidemiyosun.

• Paranın günümüzdeki önemi belli fakat ; para her kapıyı açmaz..

0|1
    0|0
  • Bizim kizlarimizda sahine bile tav oluyor onu napcaz

0|1
    0|0
    • Tam bir yokluk onlarınkisi :)

• :) ödeyemezse icra takibi sana düşer :P

• Bakalim hayirlisi

Erkekler Ne Diyor 13

• İnanırım kendimden biliyorum. Param var ama hedeflerim yok çünkü herşeyi elde ettim

0|1
    0|0
    • Zenginliğin sapkınlık peşinde olmasının nedeni bu işte. Alkol uyuşturucu partileri gibi sahte ve suni mutluluk arıyorlar. Para mutluluk getirmediği gibi insanların yoldan çıkmasınada sebep oluyor

• Para herşeyden güçlüdür

0|1
    0|0
  • Para varsa huzur var , mutluluk var, sağlık var varda var işte :)

0|1
    0|0
    • Para mutluluk mu?

• ihtiyacımız kadarı diyelim, yatlar katlar hanlar hamamlar, ve köprüden saçacak kadar para bozar be kanka :)

• Vala parası olan hiç bozulmuyor gördüğüm kadarıyla relax sakin güzel hayatları var :)

• Paranın açamayacağı kapı yokmuş :)

0|1
    0|0
  • hayır

0|1
    0|0
  • Herşeye sahip olan acaba çok mutlumudur?
    Para güç değildir, asıl güç biri pirzola yerken sen simit yiyip mutlu olabiliryorsan o dur.
    Sonuçta yedigin ne olursa olsun karnın toktur

0|1
    0|0
  • Fazlasıyla

0|1
    0|0
  • Tabiki para çok güçlü bir araçtır.

0|1
    0|0
  • Parası okduğu kadar herşey bu devirde. Aslında bir hikayem var ama bende kalsın. :D

0|1
    0|0
  • kanka dur bakam yarın paraya kıyıp 500 tl verip günü birlik ferrari kiralıcam kaç karı kaldırırm bakam o 500 tl nin hakkını verebilcez mi

0|0
    0|0
    • 500 liraya ferrari mi kiralican :) güldürme kanka

• İstanbul'da yaşıyon anlaşılan orda öyledir hacı

• hiç işim olmaz eskortla, arkadaş muhabbetlerinden aşinayım birazcık :)

• malesef evet

0|0
    0|0
  • ben katılmıyorum bu duruma işim yoktu cebimde doğru düzgün para yoktu yanımda kız çoktu, şimdi cebimde 500 liranın altında para olmaz ama kız yok

0|0
    0|0
  • Paranın gücü vardır.

0|1
    0|0
Yükleniyor...