Yalnızlık sendromu ceken var mi?

Bu kadar kalabalıgın icinde yinede kendimi yalnız hissediyorum acaba bu bir tür psikolojik rahatsızlık mı?

0|1
4|24

En İyi Erkek Görüşü

• Bu tamamen yaşama bakışınla alakalı negatif düşüncelerden uzaklaşmak senin elinde kötülükler içinde tek güzel varsa onu görmeye çalış güzellikler içinde tek kötüye odaklanırsan mutsuz olursun ne ilaç ne başka bir şey değil asıl olan senin kendi beynin düşüncen onu pozitife yönelt arkadaşım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Pek değil , dönem dönem olur böyle şeyler

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 23

• Xper1 ler hep yalnız :D

1|0
    0|0
  • 1|0
    0|0
  • Bir söz vardır niceliğe değil niteliğe bakmak lazımdır diye... O hesap! Yaşadıkların normal, ben de bazen benzer duyguları yaşıyorum.

0|0
    0|0
  • Ayni ben..

0|0
    0|0
  • Seni mutlu eden, sana içten davranan insanlar yok demek ki. O yüzden yapmacık geliyor onlarin yaptıkları her şey

0|0
    0|0
  • Belkide

0|0
    0|0
  • Galiba öyle

0|0
    0|0
  • sensizlik cekiyor insan :)

0|0
    0|0
  • sen kendını yanlıslıga itiyor san bu biraz piskolojık onca ınsan ıcınde yanlız hissetmen normal bunlar devamlı oluyor ıse sıkıntı dmektır

0|0
    0|0
  • yo neden çekeyim

0|0
    0|0
  • çok kalabalıkta kendini yanlız hisseden varsa psikolojiktir ama geçer kendine en yakın zamanda bir sevgili bulunuz derim.

0|0
    0|0
  • Aynı yerdeyiz snnle desem? Zor oluyor benim için gerçi. Baya zor.

0|0
    0|0
  • bazen farklı oldugundan dolayı yalnız kalırsın bazen seçersin bazen bazende güvenilmez insanlar

0|0
    0|0
  • olmaz mı

0|0
    0|0
  • Kaderdaşım benim ama yalnızlığı ben seçiyorum :)

0|0
    0|0
  • senin derdini ben biliyorum

0|0
    0|0
  • Kendi kendime yettiğim sürece yalnızlığı seviyorum ve bu benim tercihim 🙂

0|0
    0|0
  • değil noırmal

0|0
    0|0
  • bendede var

0|0
    0|0
  • Kuru kalabalık çünkü

0|0
    0|0
  • Depresyondasn

0|0
    0|0

2 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

Yükleniyor...