Yardım Edebilecek Birileri Var mI?

Lütfen acil yardıma ihtiyacım var, hocalarla ilgili ne olur, isinde iyi birini bilen varsa yazsın arkadaşlar. .

0|0
4|17

En İyi Erkek Görüşü

• Sorun ne

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• nursseda Merhaba. . İnsanların anlayışsız ve islami bilgiden uzak olduğunu düşünürsek burda bolca bulaşma, uzak dur, çok günah kelimelerini bol bol olursun.. Anladığım kadarıyla sana yaplan bişey söz konusu ki bu kadar aciliyet belirtmişsin.. Sana yardımcı olabilecek bir kişi tanıyorum ve gerçekten şarlatan olmayan işinin ehli biri. Dilersen yardımcı olabilirim ulaşmana..

0|0
    0|0
    • Çok doğru söyledin gaye53.. Kimse bilmez ki ne yaşıyoruz neden böyle birşeye ihtiyaç duyuyoruz. Gerçekten yardımcı olursanız çok memnun olurum. Nasıl ulaşabilirim size?

• gaye53.. Allahım milyon kere razı olsun olsun senden. İyi ki burda yazmışsın cevap vermişsin. Ben hayatımda bu kadar doğru bu kadar dürüst neyse onu direk söyleyen bir insan bir hoca tanımamıştım ve gerçekten bütün sıkıntımı Allah ın izni ile çözdü giderdi.. Tekrar söylüyorum Allah milyon kere razı olsun senden..

• Ben de diyordum bu kız kayboldu ortalardan :) Canım benim ne mutlu bana ki iyisin şimdi, Faruk hoca gerçekten çok başkadır. Bu kadar şarlatanın iş bilmeyenin içinde o gerçekten bulunmaz nimet. İyisin mutlusun sorun yok, hep böyle kal canım..

Erkekler Ne Diyor 16

• Soru ne ki? 0_0

0|0
    0|0
  • Hacı hocaya girdiniz. Ülkeyi mahvettiniz. Dinci bir ülke olduk sizin yüzünüzden. Hocanız batsın emi.

0|0
    0|0
  • ne hocası mevzu ne

0|0
    0|0
  • ben üflüyom

0|0
    0|0
  • Sakın bulaşma öyle işlere sakın

0|0
    0|0
  • Ben öğretmenim sor sorun nedir?

0|0
    0|0
  • Sorun nedir Nur Seda?

0|0
    0|0
  • papaz büyüsü bozarım :)
    okurum üflerim
    4 kere hacca gittim inanmıyosan aha dayıya sor :)

0|0
    0|0
  • Sorun nedir acaba?

0|0
    0|0
  • soru ne?

0|0
    0|0
  • nasıl olalım

0|0
    0|0
  • Hoca derken?

0|0
    0|0
    • Hacı hoca tarzında bir hoca öğretmen degil

• Ben hem o tarz hem de bir öğretmenim sor

4 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 3

• hacıya hocaya kaldıysan..

0|0
    0|0
  • Hoca dediğin nedir arkadasım
    Cami hocası
    Okulda kı hoca
    Okuyup üfleyen hoca
    Hangısı?

0|0
    0|0
  • Hoca derken