Çok İyi Bir Hoca Arıyorum.. Acill?

Konu Ciddi Arkadaşlar. Ne olur saçma sapan yorumlarla gelmeyin. Neyin ne olduğunu ben de çok iyi biliyorum ama artık bu durumu gerçekten işini bilen bir hoca çözebilir.

0|0
1|3

En İyi Erkek Görüşü

• Ne hocasi ya

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Konu ney?

0|0
    0|0
    • 2ay

Çok faydasını gördüğüm, piyasa da şarlatan dolu iken bunu ehli olarak başaran bir hoca tanıyorum. Ben gerçekten cok zor durumdaydim Allah kendisinden razı olsun, maili yazicam ordan size bilgi verirler
      kilinchatice52@gmail. com

• 19gün

Her türlü dolandırıcı şarlatana denk gelen biri olarak, yıllardır derman aradığım bir durumum vardı, tabi ki genelinde olduğu gibi "hocalık değildir, yok psikolojiktir" diyen zihniyetler çok oldu ama yaşayan bilir bunun ne derece zor bir durum olduğunu. Fazla uzatmiyim arkadaşlar derman arayan herkese ve herkes okusun görsün diye yazıyorum. Bu konularda üstüne asla ama asla kimse olamaz bu kadar da net konuşuyorum. Allah milyon kere razı olsun kendisinden, mail adresi yazıcam sizlere oradan ulaşabilirsiniz hocamıza. Mevlam zor durumda olan çare bulamayan herkesin yardımcısı olsun..
      damlaakarapinar@gmail. com

Erkekler Ne Diyor 2

• ne hocası?

0|0
    0|0
  • Yarım doktor candan yarım hoca imandan eder, burda zor bulursun, sorun ne araştırabilirim

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...