Nasılım sorularında gey gibi mi görünüyorum, erkeksi mi görünüyorum diye soranlar sizin derdiniz ne?

Geyler olarak bizlerde erkeğiz. Heteroseksüel de erkektir, gey de erkektir, biseksüel de erkektir, transta erkektir. Eğer illaki soracaksanız gey gibi mi görünüyorum değilde kız gibi mi görünüyorum diye sorabilirsiniz. Gey gibi ne demek bir defa onu tartışalım. Gey ne demek? Geylerin tarzı nasıldır? Geylerin belli bir basmakalıp tarzı yok ki. Geyler kalıplara sığmayacak kadar görünüm ve çeşitlilik arz ederler. Örneğin heteroseksüellerin kız gibi olanları da var, geylerin siz heteroseksüel erkekleri erkekliğinizden şüphe ettirecek görünümde olanları da var. Geylerin çoğu erkeksidir. Geylerin kız gibi olduğu algısını ortadan kaldırmak istiyoruz. Ancak siz gey gibi miyim diye sorular sorarak bizim erkekliğimizi sorgulamış oluyorsunuz ve biz geyler de en az siz heteroseksüeller kadar erkekliğimizin sorgulanmasından rahatsız oluruz.
Örneğin bu adamlar gey ama kıza benzer bir halleri var mı sizce? Hangi insan bunlara kız gibi diyebilir ki. Eminim siz heteroseksüel erkeklerin bir çoğundan daha erkeksi duruyorlardır.Nasılım sorularında gey gibi mi görünüyorum, erkeksi mi görünüyorum diye soranlar sizin derdiniz ne?

Güncellemeler:
Geylerin çoğu kız gibi değildir.

0|0
1|1

En İyi Kız Görüşü

• Takılma fazla yazılan açılan sacma sorulara toplumun kalitesi de saygısı da bilgisi de anca bu kadar.

0|1
    0|0

En İyi Erkek Görüşü

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 0

Erkeklerden En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...