Şantaj ediliyorum yardimci olabilecek var mi?

Eski erkek arkadasimin elinde fotograflarin var özel fotograflar iki yil önceki iliskim simdi ise gelmiş bana ve nisanlima mesajlar atiyor benim fotograflarmi ona ve aileme göstermekle tehdit ediyor savciliga gitsem verilecek ceza nedir resitim savciliga gitmemden ailemin haberi olur mu?

0|0
10|26

En İyi Erkek Görüşü

• Cezası çok ağır.
    Ailenin haberi olmaz. Direk savcılığa git.
    Çocuğa haber verme.
    Ne istiyorsun karşılığında de
    Para isterse cezası artar. İlişki isterse durum daha da vahim hal alır onun için.
    Savcılığa gitmeden şunu sor.
    Resimleri silmek için ne istiyorsun.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Seni tehdit eden sevgiline tehdit mesajlarının elinde oldğnu ve savclğa gideceğni syle resig oldğn icn ailene habr verilmiyor 6 ay icrde yatma gbi bir durumu var tehdit ve şantajdan sakn korkma aksine korkmadığını belli et ki korktuğunu düsünüp üzerine gelmesin en önemlisi nisanln ve ailene durumu anlattğnı ve inuda savclğa vereceğni şöyle bak ne yapyr snra

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 25

• sağlam çakarlar kendısınde belırt aynen şu sekılde. senden korkmuyorum ve savcılıga şantajla benden menfaat cıkar sağlamaya çalıyor diye dılekçe verıcem avukata danısdım 3 yıl yatarı olur dedı dıye belırt bellıkı aptal bıri norlamde 3 yılda yatarı olur

0|0
    0|0
  • ailenin haberi olsa bile git.

0|0
    0|0
  • Savcılığa git başka kurtuluşun yok

0|0
    0|0
  • sana böyle bir şantaj yaptığı için mahkemeye çağrıldığında tüm ailesi duyar en basiti bu sonrası gelir çok da kısa sürede mahkeme kararı verilir uzun da sürmez 2 yıl 5 yıl arası ceza alır

0|0
    0|0
    • Benim ailemin haberi olur mu?

• olmaz eve tebligat gelicek onu kimse görmeden alırsan sorun yok ama karşı taraf ta seni suçladığın için kendini haklı çıkarmaya çalışırsa mahkeme seni sorgular bu sefer de senin ailene bildirebilir senin kesin delillerin var ise pek uzayacağını ailene kadar gideceğini sanmam sen git bir dava aç bu sebeple sonra fotoğrafını çek o salağa yolla zaten pişman olup yok edecektir o zaman davadan vazgeçersin sende

• İyi oldu bosver

0|0
    0|0
  • nasil fotograflar siradan sarilma orda burda cekilmis fotolarsa bisey olmaz tutuklanmaz bile yatakta cekilen fotolarsa ciddi cezasi var

0|1
    0|0
  • Bak sana tavsiyem bir arkadas ayarla avukat olarak tanitsin onu arasin

0|0
    0|0
  • allah bana b kız-eş nasip etmez inş

0|0
    0|0
  • son olaylara bakarsan minimum 5 sene hatta manevi tazminat falan yüklen
    Nişanlın arkandaysa ailen duysa nolucak korkma korkularınız bu şerefsizleri cesaretlendiriyor

0|0
    0|0
  • Bu senin en doğal hakkın bence geç kalmışsın. ailenin haberi olmasa da olur ve ceza haneye tecavüz ve zorla kullanmadan ceza verilebilir.

0|0
    0|0
  • Nişanlın ilginç adammış...

0|0
    0|0
  • korka we hemen sawcılığa git

0|0
    0|0
  • olmaz git şikayetçi ol tutuklanır

0|0
    0|0
  • Siz akıllanmazsınız.

0|0
    0|0
  • oranı buranı peşkeş çekerken düşünseydin ıyy igrendim nişanlına yazık ya hiçbi gunahı yok

0|0
    0|0
  • Git sana tecavüz bile eder o.

0|0
    0|0
  • Nerde oturuyosun istanbuldaysan cezasını keselim savcılığa kalmadan değilsende git ağır ceza alır

0|0
    0|0
  • Ailenin haberi herturlu olacak. Savciya gitsen de gitmesen de. Onun icin git.

0|0
    0|0
    • Olmama ihtimali yok mu gizli tutulmaisni istesem

• Sen savciya gidince eski sevgilin ailene atacak.

• Savciliga git gizlilik karari ile isminin cikmasina izin verilmez.

0|0
    0|0
  • Mutlaka git gerkeni yap ama nişanlınında desteğini al...

0|0
    0|0
  • şantaj edilmek?

0|0
    0|0
  • Aılene gitmez her hal

0|0
    0|0
  • Bu kızlar neden bu kadar salak oluyorlar.

0|0
    0|0
  • Nişanlısı bunu el değmemiş sanıyordur bide

0|1
    0|0
  • Dun yedigin naneler gelir bugun tirmalar. Zevk alin foto atarken ama sonrasinda gelecegi dusunmezseniz kizlar boyle olur. Git savciliga..

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 9

• neden böyle yapıyor seviyor ve paylaşamıyor mu seni. onunla buluş ve tatlı dille anlat bütün sorunları konuşun masaya serin tatlı dille halledilmeyecek bişi yok

0|0
    0|0
  • Eğer savcılığa gidersen 2 mahkeme sonra o 8 sene içeriye girer özel hayata müdahileden ve ayrıca o fotoğraflar çekildiğinde reşit değilsen bide ondan alır he birde tehdit var. Sen git savcılığa bende yaşadım buna benzer olay.

0|0
    0|0
  • İnsanın yeri gelince eşinden utandığı anlar oluyor, nasıl erkek arkadaşa özel foto gönderilir şaşırıyorum. Savcılığa verirsen dava sürecin başlar, Mernis'de ki adresin nereyse tebligat oraya yapılır.

0|0
    0|0
  • Hiç durma hemen git ağır cezası var büyük para cezası ve hapis cezasıda dahil

0|0
    0|0
  • Sende de suç var. Özel resimler atmasaydın. Ayrıca öğrenilmese bile yaptıklarından dolayı nişanlının yüzüne rahatça bakabilecek misin

0|0
    0|0
  • Fotograflarda yüzün görünüyor mu

0|0
    0|0
  • Tabikide savciliga git ne duruyorsun ve ailenin haberi olmaz gizli tutma mecburiyetleri var

0|0
    0|0
  • Benim de başıma aynı şey gelmişti. Boyun eğmedim. Sakın boyun eğme, annene söyle bilsin. Annenin arkanda olduğunu bilirse korkar cesaret edemez. Bu arada fotoğrafların içeriği nedir

0|0
    0|0
  • Benım yengemın basına geldı acık sacık resımler degıldı ama abımle nısanlıyken taaa eskı resımlerını gonderıyodu abımde yengemı kacırıp evlendı sonra resımlerı bıze gonderıp durdu ama bız engelledık muhattap bıle olmadık sımdı ıse evlı. Acık sacık resımler dısında kaale almayın derim.

0|0
    0|0
Yükleniyor...