Ağzından "aynen öyle" lafını düşürmeyenler hakkında ne düşünüyorsunuz?

Zaten kısıtlı kelimeyle konuştuğumuz Türkçe'ye bir kelime daha monte ettik ve diğer kelimeler yokmuş gibi davranıyoruz. Aynen öyle kelime dizisini her yerde gerekli gereksiz kullananlardan mısınız? Yoksa bu kelime dizesi kulağınızı mı tırmalıyor.

0|0
20|4

En İyi Kız Görüşü

• Çok nadir kullanıyorum, kulağımı tırmalıyor. Kısa cevaplardan zaten hoşlanmıyorum ama "aynen" kelimesini ayrı itici buluyorum. Bir de mesajlaşırken "aynn" yazanlar yok mu. Sınır oluyorum. Kısa kelimeyi kısaltmaya çalışıyorlar.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 19

• Aynen yaa tırmalıyo 😂😂😂😂

0|1
    0|0
  • Kullanırım konuşmayı sevmiyorum kısa kesmek hosuma gidiyor. hayırlısı aynen eyvallah gibi bir kelime yani büyütülecek birşey yok 👍

0|0
    0|0
  • ''Konuşmanın devam etmesini istemiyorum. Artık sus. Evet haklısın. Yeter.''

0|0
    0|0
  • Benim kulagimi tirmalamiyor. Kisitli kelimelerle konustugumuz dogrudur. Siz sık duyduğunuz için takıntı yapmışsıniz gibi

0|0
    0|0
  • Çok sık kullanırım çünkü bende karşımdakiyle aynı düşünüyorsam boşa laf kalabalığına ne gerek var

0|0
    0|0
  • Hemfikirsem kullaniyorum.. yeterince uzun cumleler kuruyorum zaten.. karsimdakine de yazik..

0|0
    0|0
  • Aynen öyle lakapli sevgi diye bir arkadasim var. Kizin adi aynen oyle laldi.

0|0
    0|0
  • 😂aklıma arkadaşım geldi güldürdün gece😄

0|1
    0|0
  • Muhabbet bitiriciler.

0|0
    0|0
  • Aynen öyle

0|0
    0|0
  • hızlandırıo işte karşısındakini agzını kiraya vermiş konuşamıo...

0|0
    0|0
  • Ben aynen aynen derim

0|0
    0|0
  • Konu kapatmak istediğimde Aynen öyle derim ben :D

0|0
    0|0
  • Baştan savma kelimesinin tam anla mı aynen öyle demek bence ve sinir bozucu

0|0
    0|0
  • aynen

0|0
    0|0
  • Hiç birşey dusunmuyorum..

0|0
    0|0
  • Gereksiz insanlara uzun cevap vermek istemediğimden dolayı ben çok kullanirim aynen öyle kelimesini

0|0
    0|0
  • Uzatmayı sevmeyen, tepkisiz vb.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Erkekler Ne Diyor 4

• Bende kullaniyorum bir zarari yok.

0|0
    0|0
  • Allah onları alsın :D

0|0
    0|0
  • haklılar derim

0|0
    0|0
  • Alışkanlıktır

0|0