Biz niye böyleyiz?

Biz niye böyleyiz?
Haberleri okurken denk geldim. Cidden neden bu kadar bos seylerle ugrasiyoruz ulkece ve cidden bu haberleri merak edip okuyan var mi? Tek derdimiz bu mu yani?

Güncellemeler:
Dekolteli 'Nasılım?' sorularina onlarca görüş yazildigi sitede boyle bir soru sormam yanlis oldu. Gorus gelmemesi normal

0|2
2|15

En İyi Erkek Görüşü

• Çünkü görsel ve işitsel medya ile milletin yarısı boş olan beyninin tamamını boşaltmak için. Pelih karahan yemek yaparken şarkı söylüyor mu? dannnnnkkkk soru işareti. araya reklam koy bizimkini bastı bir ateş ne dedi acaba kadın söylüyor mu hakikaten. Hakan altunun bir kadında aradığı en önemli özellik ne dannnnnkkkk? Gülse birsel'in ayak numarasını duyunca çok şaşıracaksınız dannnnnnk!! Ezgi molaya çiçek gönderen hayranı bakın kim çıktı dankkkk! o her dank sesi milleti şartlı koşullanmaya itiyor. Dankkkkk sesi duyunca merak ediyor millet. Magazin kolik dizi kolik oldu millet.

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Haberı tıklatabılmek ıcın hakkaten ınanılmaz baslıklar koyular sanırsın kıyamet kopmus

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 14

• Durmadan şehit haberleri geliyor, ülkede siyasi anlamda üzerinde durulması gereken çok büyük noktalar var. Bu mallar da böyle haberleri yapsın bizim mal haklımız da böyle haber yapan kurumlara prim yaptırsın. Bu haberle ilgilenen, şaşıran vardır bizim ülkemizde ciddiyim yani.

1|0
    0|0
    • Ayriyeten yaptığın güncellemeye de sonuna kadar katılıyorum bilinçli insanlar gerçekten çok azaldı.

• Teşekkür ederim. Senin yorumuna da; 👏👏👏

• Terör olaylarında şehit haberleri vermektense böyle sacmaliklrla insanlari mala döndürüp olmayan beynini yikamak amacı ile bazi kişi ve kişicikler sonunu getiremedim yardim edin

1|0
    0|0
  • Türk insanı meraklı ve medya bunu kullanmayı seviyo ünlüler sanki başka bir varlıkmış gibi lanse ediyorlar biz napıyosak onlarrda aynısını yapıyo

1|0
    0|0
  • Okuyan gereksizler var ki haber yapılıyor

0|0
    0|0
  • tek tek kafalarına sıkacam :)

0|0
    0|0
  • Herkesin at gözlüğü kendine göre.

0|0
    0|0
  • evet haklısın görüş gelmemesi normal