Hayatınızın son 15-20 yılında hiçbir paylaşımınız olmayan babanız yavaş yavaş ölüyorsa ne hissedersiniz?

Baba olmak gerçek baba olmayı beraberinde getirmiyor. Elle tutulur güzel bir anınız yok, sadece sahte timsah gözyaşı ve sarılmalar var, hep çıkarı için kullandıysa sizi ve hiçbir zaman nasılsın ne yapıyorsun, yardıma ihtiyacın var mı diye sormayıp sarmalamadıysa, Çocukluğunuz, gençliğiniz babanız kaynaklı trajedi acı ve üzüntü içinde kötü geçtiyse ve sonra da koptunuz ve yıllar geçmiş o hastalanıp ölüme yaklaşırken ne hissederdiniz?

0|0
5|18

En İyi Erkek Görüşü

• ölürse ölüsn kank :)

1|0
    0|0
    • içimdeki yılların acısı aynen öyle diyo. merhametli tarafım da boşveeer şemsiyeler dizdize çıkmıyo da son günleri gönlünü hoş tut diyo

• :D aslında haklısın. kötülük edecek bişeyim de yok. benim vicdanım rahat. öbür tarafta bakalım Allah ne dicek :)

• Allah bişe demez sen rahat ol :)

En İyi Kız Görüşü

• biyolojik baba diyorum ben oyle insanlara oyle olsaydı sanırım sunu hıssederdım yanında olmalıyım onun bana yapmadıgı babalığı evladı olarak son gorevımı yerıne getırır takdırı ılahı derdım... en doğrusu son zamanlarında yanında olman en azından vicdanın için bunu ypmalısın

1|0
    0|0
    • yapıyorum yanında oluyorum soruyorum, sadece hisler çok karışık

Erkekler Ne Diyor 17

• elle tutulur guzel bir animiz yoksa hemen ölsün hiç gecikmesin.
    Ama öyle tipler hep uzun yaşar bilirsin.

1|0
    0|0
  • Son nefesinde yanında olmak vazifedir. İnsanlıktandır.
    Sevsende sevmesende pişmanlık duymamak için yapılmalıdır.

1|0
    0|0
  • gider konuşur

1|0
    0|0
  • Hiç tatmadım bu duyguyu ne desemki babamla pek anlaştıgım söylenemez kafalarımız uyuşmadıgı için ama yinede merhametli

1|0
    0|0
  • Gebersin gitsin adi herif

1|0
    0|0
  • son zamanlarında babadır nede olsa deyip, gider bir konşurdum kendisini. ne de olsa baba, ne de olsa evlat.

1|0
    0|0
  • Sen çocuğu olarak ona sarıl mutlu et belkide günleri yakin zamanda tükenecek daha sonra pişman olursun

1|0
    0|0
  • son günlerde aklıma takılan en nefret ettiğim ve hiçbir çıkar yol bulamadığım beni vicdanımla başbaşa bırakan gidip baksam salak, bakmasam şerefsiz yapan hassas bir konu :( özelden yazarmısın bana bu konu hakkında konuşmak isterim

1|0
    0|0
  • yinede yanında olurum ben

1|0
    0|0
    • yanındayım ben de ve içim tuhaf bir his şebelek gibiyim, bir babam mı vardı sanki de gidiyo oluşu beni etkiliyo diye kendi kendime muhasebedeyim. babayı uğurluyorum ama baba olmamış biyolojik sadece

• yok baba cani olan :D

• Hee 😅😅 üveyi sanırım

• onu mutlu edecek şeyeler yaparım. Allah uzun ömürler versin

1|0
    0|0
  • Kotu bir durum lakin gidip konus son gunleri ise

1|0
    0|0
    • konuşuyoruz iyi davranıyorum gören süper babakız der ama aslımız öyle diil. bir de sanki baba olarak herşeyi harika yapmış gibi konuşuyo, kargalar güler buna. cevap versem kavga edeceğiz susuyorum

• Bosver sen yap uzerine duseni

• bütün hayati bir kenara birakip yaninda olurum. kiymetini bilin hayatta iken babanizin.

1|0
    0|0
  • Her ne olursa olsun babadır nihayetinde. Az ya da çok hakkı ve emeği vardır

1|0
    0|0
  • Ne olursa olsun uzulurum senin hissettigin onemli onunki degil

1|0
    0|0
  • Öldüğüne ona talkin veririm

1|0
    0|0
  • Bu durumu yaşıyorum kendinden nefrett ettiren insan oldu. Gördükçe onu şeytan görmüş oluyorum. Hiç bçr zaman yüzümü güldürmedi geleceğimi kuramadım doğru düzgün hep hayata geriden devam ettim herkezden geri hayat. Yaşadım.. Başkalarını yardımı ile hayat sürdük maaşı var ama evine hayrı yok kefil oldu maaş oraya gidiyor işte bunları yapana baba de diyebilirsen hayatım böyle lanet

1|0
    0|0
  • hiçbişey nothing

1|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• Aynısını bir arkadaşım yaşadı. Ve lohusa olduğu için babasını ölmeden son bir kez göremedi. Ve sonrasında çok büyük pişmanlık ve acı yaşadı. Eğer imkanın varsa git gör, konuş. Keşke yaşamamak için..

1|0
    0|0
  • Giderim yanına ama ne kadar içten olur bilemem

1|0
    0|0
    • evet o içtenlik olamıyo tam

• Yine de atadır son zamanların da azıcık da olsa içten davranmaya çalışmanı tavsiye ederim

• Hiö bir şey babam babalık yapmadı gözümde değeri yok

1|0
    0|0
  • Üzüntü ve boşluğu hissederim. Onun adına bomboş geçen yıllar için üzülürüm.

1|0
    0|0
    • off tam da böyle bişeyler yaşıyorum şu an

• Vicdanlı birisin. Rahmetine kavuştursun baban, kim bilir o neyi yaşadığını

• yok o egoist bencil şımarık çıkarcı biri kimse umrunda olmadı olmaz. ölene 'bana ne herkes kendi yerine ölür' diyen biridir :)

Yükleniyor...