Babamin kredi borclarini nasil ogrenebilirim?

Arkadaslar babamn bir suru borcu var ama nereye oldugunu soylemiyor sadece borcum var diyor.. Kredi cekip ev almasindan supheleniyoruz birilerine.. 2.5 mlyar maasdan elimjze hic kalmiyor 200 lira kaliyor.. Onceden baya kalirdi.. Akrabalar diyorki kardesine ev kredisi cekti diyorlar ama inanasim gelmiyor cunku biz burda canimzn cektgni yiyemiyoruz kucuk bebek kardesim var ona bile mama almiyor parasizlktan alamiyoruz.. Nasil ogrenilir bu kredi borclari? Napmamiz lazim

0|0
4|6

En İyi Erkek Görüşü

• Bankacilik sirri oldugu icin babanizdan baskasina bu bilgiler soylenemez malesef. Bankaci arkadasiniz olsada soyleyemez anlasilmsi durumunda is akdi fes edilir hakkinda bankacilik kanununa muhalefetten yasal islem baslatilir. Siz ozelden bir yazin bana

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• E devletten bakabilirsin belki. Hersey ordan bakilabiliyor ya.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 5

• hangi banka ise git sor

0|0
    0|0
  • Çok zor edineceğin bir bilgi bu, hatta imkansız bile. Diyelimki öğrendin, babanda senın ogrendıgını ogrendi. Bankanın başı ağıracaktır, zincirleme trafik kazası gibi düşün. herkes zararlı çıkar. Allah hidayet versin, yapacak bir şey yok.

0|0
    0|0
  • bak simdi kimlik numarasini aliyorsun bankaya gidiyorsun babam sizden kredi cekmis onu kapatmaya geldim diceksin sana ne kadar cektigini ne kadar kaldigini soyluyorlar sahsen ben boyle yapmistim ise yaramisti

0|0
    0|0
  • Öğrenemezsin sana bilgi vermezler
    E devlet şifresini al oraları bir kurcala

0|0
    0|0
  • söylemezler

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Bankayı öğrenmen lazım

0|0
    0|0
  • Kardesine sorun ona kredi mi cekmis diye

0|0
    0|0
  • 118 80 den öğrenebılırsınız ama bır erkegı konusturmanız lazım babanın t. c bılgılerıyle

0|0
    0|0
Yükleniyor...