Yaşadığınız acayip bir olay var mı? Varsa paylaşır mısınız?

Yaşadığınız acayip bir olay var mı? Varsa paylaşır mısınız?

0|0
13|8

En İyi Erkek Görüşü

• seni sensiz seven insanlar tanıdım

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Okulun perdesi tutsmustu bizde arkadaslarla onu sondurelim derken ben ve bir arkadasim ikinci kattan dusmustuk. O yuzden aptallik var biraz 😂😂

2|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 7

• Ne Cuma Günü Camide 100 Liramı Vermişim

0|0
    0|0
  • Her gün yaşıyorum. Bunca zamandır yalnız olmama rağmen neden hala bir sevgilim yok.

0|0
    0|0
  • Paylasamam

0|0
    0|0
  • Benim hayatımın her günü acayip

0|0
    0|0
  • Yoktur

0|0
    0|0
  • Iki yuzlu insanlar. Daha acayibi olamaz zaten

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 12

• Koydeydim Kırşehir de
    Tam evin bahçe kapısının onundeyim zipliyordum ve zipladigim yerde yani havada kaldım
    Ciddi ciddi havada kaldım etrafima baktm bir araba sesi geldi koseden bir araba göründü ve havadaki o asılı durumum son bulmuştu. tekrar yere ayaklarimin ustune basmistim

1|0
    0|0
    • Bide Uyuyordum babam ise gidiyordu.
      Odama girdi benden su istedi kalkmadm sinir oldum Filan uyuyoz surda diye. neyse geri kalktim kiyamayip

Su koydum babam mutfakta kahvaltı yapıyordu oraya goturdum beni gorduklerinde neden bu saatte uyandın diye çok sasirmislardi...

• Diğer durum ise karabasan çöktü geçen gece
      Ama siyah toz bulutu halinde gordum

• Deprem olacağı zamanda uyandiriliyorum bilmediğim varlıklar tarafından. ki gormuom zaten. ama en tuhafi şuydu
      Deprem olacak kalk dendi uyandırdılar sarsarak beni. kalktim gozumu actm lisedeyim. ranza var. ranzam eepey sallandı deprem oldu yani yataktan cikmadim ama neyse karşıda bir boş baza vardı ozamanlar odamda. sirtim ona dönüktü ona döndüm yataktan tam cikicam siyah çirkin bir kararti Orda oturmuş yatakta. tam kapia doğru gidilen yerde oturmus bana siritiyordu
      Çok korkmuştum

• Anneme mesaj atıyorum diye dayıma mesaj atmışim ne manaysaa

1|0
    0|0
  • tramvayda öpüşen iki sevgiliyi gördükten sonra nevrim dönmüştü ve nişanlımla birlikteydim o neler düşünmüştür neler

1|0
    0|0
  • hayatım komple bir acayip hangi birini anlatıyım ki :D

0|0
    0|0
  • Paylasinca acayip olmuyor

0|0
    0|0
  • bir keresinde sevgilim olmuştu. bence bu bile acayip asdfghgfds

1|1
    0|0
  • Metrobüse binerken bir çocuğun ayağına basmıştım yanlışlıkla ve ayakkabısı çıkıp yer düşmüştü metrobusun içinde zıplamaya başlamıştı tek ayak üstünde 😃

1|0
    0|0
  • İlkokulda öğretmenimin üzerine tükürmüştüm.😂

1|1
    0|0
  • Hatırlamıyorum 😀

0|0
    0|0
  • Vardı da aklıma gelmiyor 😥

0|0
    0|0
  • Çok var da uzun