Çocukların tecavüzcüleriyle evlendirilmek istenmesine nasıl bakıyorsunuz?

Güncellemeler:

2|3
21|29

En İyi Erkek Görüşü

• Allah lanet yağdırsın bunların üstüne. Kendi evlatlarının başına gelsinde,15 yaşından küçük kızlarını tecavüzcüleriyle evlendirsinler inşallah !

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 28

• Once tecavuzculeein sonra bu kanunlari adetleri koyanlarin Allah bin belasini versin

2|0
    0|0
  • kadınlar isyan etmeli artık!

1|0
    0|0
    • Zete, evrensel, kent gibi gazetelere inanmam için bir sebep yok
      Cumhuriyet, Sabah, Milliyet, Sözcü, Akit gibi gazeteler daha çok alakadar ediyor ki ben bunlarda boyle birsey goremedim

Varsa link at yoksa yalanların batsın..
      Yorumlarimi engelle beyin fakiri aferin

• @bedirhan03 Cumhuriyet'in sitesinde var link koymayı denedim ama göndermedi bakabilirsin ne yazık ki gercek..

• Ben artık bu ülkede olan hiçbirşeye şaşırmıyorum.
    Büyük bir hızla ortaçag karanlığından bile daha karanlık bir noktaya gidiyoruz

1|0
    0|0
  • Şaşırdım mı
    -Hayır..

Burası Türkiye!

2|0
    0|0
  • Bana göre bu kararı verenler, bu teklifi yapanlar, çocuklara tecavüzü mazur görenlerin hepsi büyük ihtimalle anneleri tecavüze uğramış ve tamamen tecavüz ürünü kişilerdir...

0|0
    0|0
  • o çok övdükleri hükümetin müslümanız diye geçindiklerinin temsilidir bu. Bu türkiyenin araplaşmasıdır

1|0
    0|0
  • ne diyelim sen söyle yıllardır kadınlara insan olduklarını anlatmak için kıçımı yırtıyorum, yıllardır erkek egemenliğinden kurtulmayıp insan olduklarını anlamayı ısrarla reddediyorlar. sonra da "ay tecavüz kötü, ay çocuk gelin kötü" gerçekten bu millet başına gelen her şeyi hak ediyor.

1|1
    0|0
  • Daha cok günlerce tecavüz etsinler diye izin vermekten başka bişey değil bu pisligin her daim karşındayim

2|0
    0|0
  • Ş. ere. fsizleerrrrrrrr b*ktan b*ktan işler yapiyolar

2|0
    0|0
  • oooh bu yasada çıktımı tamam bütün yobazlar şimdi 10 yaşında kız avına cıkarlar

2|0
    0|0
    • Aynen öyle.
      akp bu yasayı çıkartmaya çalışıyor

• inşallah çıkar inşallah. ulan eşşekmiyim ben bende gider akpli ne kadar güzel kız varsa tecavüz ederim yasal olarak 4 tane alma hakkım var zaten artık böyle devletin çiçeğine koyim ben

• İğrençlik üzerine iğrençlik. Amaçları ne bunların ya.

1|0
    0|0
  • Türkiyede olunca garipseyemiyorum artık lanet olsun.

1|0
    0|0
  • onu isiteyenlerin ben neyse şimdi bişey derdim caiz değil

1|0
    0|0
  • Haber doğrumu yanlışmı bilmiyorum ama büyük ihtimal reşit olmayan bir kızla ilişkiye giren birisi aile rızası ile ve kızında isteği ile istismarcısıyla evlenmiştir ve haberde abartılmıştır diye düşünüyorum. Ama her ne olursa olsun belli yaşın altındaki kişilerin henüz sağlıklı düşünebilme yetisine sahip olmadıklarını göz önüne alırsak evlendirilmemeli

0|0
    0|0
  • hastalıklı bir beyin olarak düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Nereye doğru gidiyoruz artık? çok merak ediyorum

1|0
    0|0
  • Tam bir rezalet küfretmek istemiyorum

1|0
    0|0
  • bu yasa tasarısı daha geçmedi tecavüzcüsü ile evlendirilmesi değil bak 15 yaşındaki kız çocuk olsada bekaret yaşı 12 ye düşmüş 12 yaşındaki kızlar seks yapıyor ama 15 yaşındaki kız lisede aklı başında 19 yaşında birini seviyor çocukda onu seviyor seks yapıyorlar ortaya çıkıyor kız 15 yaşında diye erkek 22 yıl hapse giriyor buna nedersiniz peki zaten tecavüze uğrayan affetmez ama sevenler için neden olmasın

0|0
    0|0
    • bunları okuyunca tüylerim diken diken oluyor, bu ülkeyi 14 yılda ne hala getirdiniz böyle?
      birde tutmuş savunuyor bana... :(

• tecavuzcü hadım edilmeli

0|0
    0|0
  • Kendi elleriyle delirtmektir intahar ettirmektir diye düşünüyorum

1|0
    0|0
  • Rezalet, o çocukluğu

1|0
    0|0
  • Mide bulandırıcı iğrenç

1|0
    0|0
  • Buna bakamıyorum. Böyle bişeyin gerçek olma ihtimali bile mide bulandırıcı. Normal şartlar altında yaşı evliliğe yetmeyen çocukları tacize uğrayınca evlendirmek nasıl bir kafa anlamadım

1|0
    0|0
  • Kötü.

1|0
    0|0
  • Şerefsizlik, Adilik , Omurgasızlık daha çok sayılacak şey var da neyse

1|0
    0|0
  • tövbe est

1|0
    0|0
  • Asparagas

0|0
    0|0
    • ne asparagası, hem tvlerde hem tüm gazetelerde var bu haber, biraz araştır.
      Hatta çok araştırmanada gerek yok çünkü günün en önemli haberlerinden biri ve heryerde konuşuluyor

• şu an bakamıyorum

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 20

• Zaten o çocuklar tecavüze uğrayarak hayatları kararıyor. Birde onları o iğrenç adamlarla evlendirmeye zorluyorlar. Ne için bakirelik için. Sıçayım ben böyle namusun içine. Benim çocuğum o travmayı nasıl atlatıcak derdine düşmeli insan. O adamla evlendirerek zoraki evlilikler ve psikolojisi bozuk bir sürü kadın. Ve onlardan doğan sevgisiz çocuklar. O yüzden allahım kimseye böyle şeyler yaşatmasın.

2|0
    0|0
  • Bunu normal karşılayan dar beyinli kişiler iki insanın kendi isteğiye birlikte olmasına, giydiğimiz eteğe kafayı takıyor gel de küfretme deli gibi.
    Tecavüz başlı başına şerefsizce bir olay zaten, hele çocuk tecavüzcüleri işkenceye maruz kalarak yavaş yavaş öldürülmeli.

1|0
    0|0
    • Tecavüz eden çocuk sapığını cezalandırmak yerine, o küçük çocukla evlendirip çocuk sapıklarını ödüllendirecekler

• Adamin sirtini sivazliyorlar bildigin olan yine kadinlara kizlara oluyor!

1|0
    0|0
  • Bu dinci görünümlü sapıklardan herşey beklenir

1|0
    0|0
  • Bu karari ortaya cikarana da destekleyene de istismarcisina tecavuzcusune de cehennemde zebaniler tecavüz eder insallah. Allahim mazlumlar hurmetine bedduami kabul eyle!

1|0
    0|0
    • akp bu yasayı çıkartmaya çalışıyor, meclise taşıdı zaten, dün TBMM genel kurulda görüşülmüş

• Türkiye de hiç bir habere güvenemiyorum. 15 yaşından büyük kız ve erkeklerin kendi rızalarıyla girdikleri ilişkiler evlilikle noktalanabilmeli. Buradaki tek sakınca küçük olan eş ve eşlerin yönlendirilmeye muhtaç oluşları.
    ( yakın çevremde biri 15 biri 20 yaşında bir çift var. Kızın 16 olmasını beliyorlar evlenmek için. benim annemle babam arasında 8 yaş var. )

Ha ama ortada bir " tecavüz " yani rızası dışında ya da kandırarak cinsellik söz konusu ise yazık ülkemin haline.

0|0
    0|0
  • E YUH ARTIK!

2|0
    0|0
  • İğrenç bakıyorum

1|0
    0|0
  • Nasi yani? Tecavuzcuyle mi evlendiriliyor dogrumu anladim yani.. cocuk hem tecavuza ugrucak hem o kisiyle evlendilicekmi?
    Yok artik!
    Cocuk omur boyu cezalandirilcak öylemi?

1|0
    0|0
  • ölüm gibi bir şeydi ve kadın her gün öldü o yatağa girerek

1|0
    0|0
    • Üstelik ufacık çocuklardan bahsediliyor :(
      Tecavüz eden çocuk sapığını cezalandırmak yerine, o küçük çocukla evlendirip çocuk sapıklarını ödüllendirecekler

• sonra namusları temizlenmiş oluyor güya

• Doğru değil

1|0
    0|0
  • O kadın o adamla nasıl birlikte olacak? İnsanın aklına hep tecavüz ani gelir.. Ne zevk ne huzur. Bildiğin mide bulantısı!

1|0
    0|0
    • Kadın değil, çocuk hemde 15 yaşının altındakiler bile

• iğrenç.

2|0
    0|0
  • Taksiye binmeye bile korkan biri olarak daha ne kadar ileri gidebileceklerini merak etmekteyim. Nasıl bir zihniyet bu sekilde dusunebilir ınsanın aklı almıyor.

1|0
    0|0
  • Böyle bişey olamaz. Ben bir anne olarak müsade etmem bikere o adamı öldürürüm.

1|0
    0|0
    • Olmaz denilen ne yasaları meclisten çıkarttı akp...
      Meclise taşıdı zaten, dün TBMM genel kurulda görüşülmüş

• Zihniyete sokayım

1|0
    0|0
  • Bukadar saçma bişey olamaz kadın adamı sevmiyosa evlenmek zorunda değildir.

0|0
    0|0
  • Dünyanın suyu çıktı artık. Tecavüze idam cezası gelmedikçe böyle saçmalıklar artar

1|0
    0|0
  • Başkaları adına utanmak!

0|0
    0|0
  • Mallık

0|0
    0|0
    • keşke sadece mallık olsa,
      bu çok daha kötüsü... :(

Yükleniyor...