Çok açık olan bir insanın birden kapanması? Siz ne düşünürdünüz bu durumda?

İnstagramda büyük bir çoğunluğun tanıdığı bir kız vardı. Kızın göğüslerini, göbeğini, bacaklarını hatta poposunu bile gördüler sonra bir anda kapanıp çok namusluyum ayaklarını oynamaya başladı ama bu sefer de tesettürü yerle bir etti. Siz olsanız ne düşünürdünüz?

Açıkcasi tamamen sosyal medya hesaplarini kapatip sahte olan instagram hesaplarini kapattirsaydi ve gösteriş olarak değil de sessiz sakin ve tam tesettürlü kapansaydı bu kadar sert tepki almazdı bence ama tesettürüoyuncak etti

0|0
4|7

En İyi Erkek Görüşü

• Insanlarin giyimi acilmasi ya da kapanmasi gram umurumda degil. Benim icin degersiz bir sey.

1|0
    0|0
    • Sırf profilin için EIG sende olacak :D

• Evet profil bir değerlendirme kriteri olabilir. Misal benimki hayata bakışımı yansıtıyor:)

En İyi Kız Görüşü

• Nabalim

1|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 6

• Kısacası her tesettürlüyü tesettürlü sananlara her tesettürlünün tesettürlü olmadığına dair bir örnek :)

2|0
    0|0
  • Prim prim prim

1|0
    0|0
  • Onun gibi yapan çok insan var. Hesabını Allah a vercekler

1|0
    0|0
  • Ins kullanmayin

1|0
    0|0
  • nasıldın nasıl oldun merak ettim

0|0
    0|0
    • Ben degil baska biri internette fenomendi

• Boşversene insanları yargılamaktan başka bir şey yap

0|0
    0|0
    • E sende bana tavsiye vermekten baska bir sey yap mutlu olalim o zaman :)

• Yargılamakla tavsiye vermek arasında ki farkı anlayacak düzeye gelince cevap verde o zaman konuialım

• :) he oldu

Kızlar Ne Diyor 3

• Yaptığı şeyler insanların gözüne batmasın diye tesettüre girenler var, ben bikaç pansiyonda çalıştım o teyzeler allaah yolda görsem elini öperim 😕 Neler var neler

1|0
    0|0
  • Tutarsızlık insanları iter ve soğutur kimse tutarsız birine tahammül gösteremez haklılar bence

1|0
    0|0
  • Kızın adı ne nisa mı ne o mu :D

0|0
    0|0
Yükleniyor...