Tehdit ediliyor gibiyim ne yapmalıyım?

Ben sosyal medya gibi bir yerden mesajlar alıyordum. Biri bana mesaj atmaya başladı sapık sapık. Bende sanane, seni ilgilendirmez, böyle şeyler konuşma, falan diyordum. Dün bana nereli olduğumu sordu söyledim. Ardından ''senin yerini tespit etsem korkar mısın?'' dedi. Ne demeye çalışıyorsun dedim. Senin fotoğraflarını, hesabını (ve bir şeyler daha söyledi mesajı hatırlamıyorum) bulurum gibi şeyler söyledi. Ben o korkuyla onu engelledim ve bütün mesajlarımızı sildim. Sonra yer mer deyince baktım GPSim acık ne zaman açtığımı bilmiyorum. Bayağı bir korktum uyuyamadım ve sizlere sormak istedim. O bana hiçbir şekilde link göndermedi gönderseydi de basmazdım resim de göndermedi yani keylogger falan yeme olasılığını düşünmüyorum. Yaşım da küçük şimdi polise falan gidemem ailemin öğrenmesini istemiyorum. Zaten gerçek adımı ona söylemedim. Bulabilir mi beni?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Bulamaz korkma.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Klavye yiğitleri bunlar.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Merak etme bir sey yapamaz seni korkutup tehdit edip akli sira istediklerini yaptiricakti o. cocugu

0|0
    0|0
  • bulamaz

0|0
    0|0
  • Evet bulur :)

0|0
    0|0
    • Bulacaksa bana nasıl bulabileceğini söyler misin? Bulur diyenler lütfen bana nasıl bulacağını söyleyinde moralimi bozmayın -_-

Kızlar Ne Diyor 1

• Ya bulsun ne olacak 😶 ne yapabilecek ki? Tiklaman gerekmiyor bulur her türlü

0|0
    0|0
Yükleniyor...