Kına gecesi saçmalığı?

Kına geceleri gerçekten çok gereksiz ve abzürd değilmi? Kendi gözlerimle gördüm gelincağızın etrafında ayin yaparcasına dönüyor ve şu parçayı dile getiriyorlar '' yüksek yüksek tepelere el kurmasınlar...' ve sonunda kızcağız dayanamayıp ağlıyor ardından ''sakin ol kızım ağlama tamam geçti geçti ağlama'' diye teselli ediyorlar. Ya arkadaş anlamıyorum neden ağlatıyorsun ağlattın madem neden teselli ediyorsun nasıl bir saçmalıktır bu?

0|2
4|11

En İyi Kız Görüşü

• Hayır saçma değil en özel gün :( siz ne anlarsınız

0|2
    0|0
    • hemcinslerin öyle demiyor ama

• bence düğün en özel gelini ortaya alıp etrafında mumlarla dönmek değil :-)

• @soran senin ayin olayına güldüm :D

En İyi Erkek Görüşü

• :)))) harikasın :D

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• Ahahahahaha vallahi spnuna kadar haklısın😂 Şu sitede en mantıklı soru gözümde şu an 😂😂 şahsen aşık olduğum biriyle evlendeydim asla ağlamazdım kına gecemde saçma

0|1
    0|0
  • Bide mezuniyet kınası çıktı oda ayrı bir itici

0|1
    0|0
  • bencede saçma bana kalsa düğünde yapmaaycam o biçi gel gelelim aileler özeniyorlar :D

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 10

• valla bende karşıyım kınaymış, düğünmüş falan ama evlilik zamanı geldiğinde mecbur katlanıyoruz. büyükler öyle der hep. "o adetlerin hepsine he deyip geçiyon. sorun çıkmasın diye ses etmiyon". bana kalsa ben hiçbirini yapmam da işte

0|1
    0|0
  • Yıllardan beri gelenek görenegimiz kültürümüz ama su gelin evden cikarken sandiga oturmasalar onunu kesmeseler guzrel olcak cok masrafli :))

0|0
    0|0
  • Hahah kesinlikle çok saçma :D

0|1
    0|0
  • sen böyle deyince bana da bir garip geldi şimdi kızlar yazsın bakalım

0|1
    0|0
  • Kimsenin kınasına kına marşına kimseler karışamaz der giderim. He unutmadan ağlarsa ağlar teselli bulursa bulur kimsenin kimsesizlere sen hayırdır..

0|0
    0|0
  • Hem ağlarım hem giderim olayı

0|0
    0|0
  • katılıyorum

0|0
    0|0
  • vatif ediyolar onu

0|0
    0|0
  • İnsan daha dünyaya geldiği anda aglatiliyor o da onun değişik versiyonu