Hayatınızda en utandığınız an?

Benim hayatımda en utandığım an= Denizde yüzerken şortum çıkmıştı ve kayboldu 2 buçuk saat suda bekledim ve cesaretimi toplayıp sudan koşarak çıktım 10 metre uzaktaki havluma varmak için çılgınlar gibi kumsalda çırılçıplak koşuyordum. Amaç kimseye görünmeden havluma varıp kendimi bir güzel sarmaktı. Ama öyle olmadı herkez beni gördü. Kızlar elleriyle gözlerini kapatıyor annelerde çocuklarının gözlerini kapatıyordu erkeklerse gülmekten karrın kası yapıyordu. Evet arkadaşlar hayatımdaki en utandığım an bu an sizinde var mı bu tür utanç verici anılarınız?

0|1
1|5

En İyi Kız Görüşü

• Denizden çıktım tuvalete gireyim dedim bikiniyle erkekler tuvaletine girmişim çıktığımda yiyecek gibi baktılar 😂

2|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 5

• 3 arkadaş bir cafeye gidilir. Çok güzel bir garson vardır. Siparişler ardı ardına gelir. Kalkarken masa numarası sorulur. Kasaya gidilirken bir anda "numarayı hatırlayan var mı la" tepkisi gelir birinden. Tam arkamızdan garson kız gülerek gelir ve numarayı tekrar söyler. Yer yarıldıysa bana müsade shshs

0|1
    0|0
  • bakırköy meydanda ergenken artislik yapayım diye demirin üstünden atlamaya çalışırken yere kapalandığım andır. ama bir kalkışım ve kaçışım var sanki sanarsın ki yere düşmemişim :))

0|1
    0|0
  • Jsjshshsbs

0|1
    0|0
  • Hic utanmam çünkü uyanacak bir şey yok bu hayatta

0|0
    0|0
  • akşam akadar beklicektin hava kararınc açıkacaktın

0|1
    0|0
Yükleniyor...