Geceden beri ağlıyorum?

Sabahtan beri 2 saatlik uykuylayim belki o kdar bile degildir. Beni 1 aydan beri rahat birakmıyolar hocaya gidiyorum okunuyorum biraz geçsede hala tesiri var. Annemin yaninda yatıyodum o dereceye gelmiştim bugün çok kötü şeyler oldu annem titremeye başladı bagırmaya kaçtım yanından dedi sonra gel ruya gördüm ama gittim sonra yine buna bnzer şeyler oldu üstü kapalı gelmişler onada dua okuyormuş sonra da öyle titreme bagirma olmuş ve tek ytamıyodum ya artik baskasıylada yatamıyorum öldürcek üstüme ćokçek gibi hissediyorum zaten bana yapılanlar ayrı durmadan korkutmalar üzerime gelmeler onlar bana bakıyormuş gibi hissettigimde sağ kulagim duymuyor sonra pat sıçrama oluyo yatağım sallanıyor neyse anlat anlat bitmiyor ve aglıyorum simdi bile namazim falanda var bu durumdan nasil kurtulcam yardim edin?

0|0
1|7

En İyi Erkek Görüşü

• Önce bas ucunda kur'ansız yatma uyurkende mutlaka nas felak bildigin duaları oku birsey olmaz Allahin izniyle yok hala oluyorsa birseyleri eksik yapiyorsundur. Uzmanada basvur tabi tıbbi yardimda al.

0|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

• Sen akış hastası olabilirmisin bacım?

0|0
    0|0
    • Yalnız sana hakaret etmedim farkettiysen? Hemen kendini savunmaya geçiyorsun. Neyse madem öyle olsun. Hocaya git olmadı psikiyatriye git.

• Ama sen yinede bir psikiyatriye git yani

Erkekler Ne Diyor 6

• Herzaman dine yonel denir ama bu sefer tersini soyluyorum bilime yönel

0|0
    0|0
  • Geçen biri bana da geldi o ara sigaram bitmişti sigara almaya yolladım benzinlige hala gelmedi ibine 😐

0|0
    0|0
  • muhtemelen nevrozlu psikoz veya paranoya hastasısın sebebide korkudur.. cin dediğin varlıklar musallat olup kötülük yapmaz bunlar arap paganizmi kurandaki cinler farklı seyler

1|0
    0|0
  • bana özelden ulaş

0|0
    0|0
  • psikolojik bir sorun bir doktora görün hacı hocalardan uzak dur hepsi cahilin teki

0|0
    0|0
  • anlıyrm bu durumn sebebini biliyrm sanırm

0|0
    0|0
    • ney

• takip et yzaym burdan yazmayayım başkaları korkablr..

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Yükleniyor...