Size bu yobaz herifi versem ne gibi iskence yaparsiniz?

size bu serefsizi versem ne gibi iskence yaparsiniz dun youtubeda gezerken rastgele gordum bence araba sollamaka agir cezalar gelmeli dunya capinda.

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Onu tren rayına bağlayıp önce ayaklarından sonra bacaklarından tren geçirip o trenin arkasına bağlar sürükler beni öldür diye yalvardığında üzerinden o treni geçiririm ya da şah damarını ellerimle koparırım

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 4

• yaaaa hayvanoğlu hayvaan ya canlarım benimmm yaa çok üzüldüm şimdiAllah belasını versin o pisliğiin : :(:(

0|0
    0|0
  • Pislik ya 😔😔😔

0|0
    0|0
  • Arabanın arkasına bağlarım halatla sürünsün it

0|0
    0|0
  • oha :(

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 13

• yerde kıvrananı görünce içim gitti be

0|1
    0|0
  • İçim gitti insandan farksız ölenlerin yaşayanlar nasılda insan gibi ağıt yakarcasına bağıyor :( O şerefsizin Allah belasını versin.

0|0
    0|0
  • öyle yapardım böyle ederdim yahu coban salak adamın ne günahı var yol hafif virajlı bütün hayvanlar kör noktada kaldı adam da görse durardı elbet

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin resmen vahşet bu

0|0
    0|0
  • ben bunu direkt asardım

0|0
    0|0
  • Sadece tır sürücüsü değil, çobanda suçlu burada. Koyunların yolda ne işi var? İkisinede 1000 kırbaç.

0|0
    0|0
  • Allah belasini versin kotu oldum ya

0|0
    0|0
  • Siz tır kullanmayı araba kullanmayla karıştırıyorsunuz.. onun arkasında gördüğüm kadarıyla 35 40 ton yük var, ayrıca koyunların köprüde ne işi var? Hemen tırcıya suç atmayın

0|0
    0|0
  • Tırdaki kütükleri ona tek tek..

0|0
    0|0
  • sövmek ne zaman serbest olacak

0|0
    0|0
  • Beyin ameliyatı yaparım :d

0|0
    0|0
  • Hayatta bunlar cok