Kapat

Size bu yobaz herifi versem ne gibi iskence yaparsiniz?

size bu serefsizi versem ne gibi iskence yaparsiniz dun youtubeda gezerken rastgele gordum bence araba sollamaka agir cezalar gelmeli dunya capinda.

0|0
4|14

En İyi Erkek Görüşü

• Onu tren rayına bağlayıp önce ayaklarından sonra bacaklarından tren geçirip o trenin arkasına bağlar sürükler beni öldür diye yalvardığında üzerinden o treni geçiririm ya da şah damarını ellerimle koparırım

0|2
    0|0
Sponsorlu

Kızlar Ne Diyor 4

• yaaaa hayvanoğlu hayvaan ya canlarım benimmm yaa çok üzüldüm şimdiAllah belasını versin o pisliğiin : :(:(

0|0
    0|0
  • Pislik ya 😔😔😔

0|0
    0|0
  • Arabanın arkasına bağlarım halatla sürünsün it

0|0
    0|0
  • oha :(

0|0
    0|0
Sponsorlu

Erkekler Ne Diyor 13

• yerde kıvrananı görünce içim gitti be

0|1
    0|0
  • İçim gitti insandan farksız ölenlerin yaşayanlar nasılda insan gibi ağıt yakarcasına bağıyor :( O şerefsizin Allah belasını versin.

0|0
    0|0
  • öyle yapardım böyle ederdim yahu coban salak adamın ne günahı var yol hafif virajlı bütün hayvanlar kör noktada kaldı adam da görse durardı elbet

0|0
    0|0
  • Siz tır kullanmayı araba kullanmayla karıştırıyorsunuz.. onun arkasında gördüğüm kadarıyla 35 40 ton yük var, ayrıca koyunların köprüde ne işi var? Hemen tırcıya suç atmayın

0|0
    0|0
  • Allah belasını versin resmen vahşet bu

0|0
    0|0
  • ben bunu direkt asardım

0|0
    0|0
  • Sadece tır sürücüsü değil, çobanda suçlu burada. Koyunların yolda ne işi var? İkisinede 1000 kırbaç.

0|0
    0|0
  • Allah belasini versin kotu oldum ya

0|0
    0|0
  • Tırdaki kütükleri ona tek tek..

0|0
    0|0
  • sövmek ne zaman serbest olacak

0|0
    0|0
  • Beyin ameliyatı yaparım :d