OnurAir Hava Yolları Hakkında?

Yurtdışına uçarken son gün bilet aldım ve uçak bomboş gitti.

Şimdi sorun şu; Son iki bilet kaldı diye insanları kandırıyorlar. Burdaki hile şu bu fiyata son iki bilet!

Neden bomboş uçakta gittiğimiz halde çok ciddi fiyat farkı ödemek zorunda kalıyoruz.

Bu durum yurtdışından başka hava yolları ile türkiye'ye dönerken de tam tersi adamlar ucuza uçak bileti satıyorlar. Uçak bileti almak için bildiğiniz güzel bir yol ya da application var mı?

0|0
2|2

En İyi Erkek Görüşü

• Net üzerinden almayı dene.
    OnurAir ucuz ama. Bir iki saatlik uçuş için 3 katı mı vermeli THY'na..

0|0
    0|0
    • THY ile nereye gidecek olsam hep fazla ödedim. Tamam anladık uçuş esnasında ne istersem menüden ücretsiz! Ama 1'e 3 koyuyorlar. Bazı ülkelere sadece THY'nin gitmesi de daha kötü..

• İşte THY'nin pek bir avantajı yok :D X firması ile uçup THY'den almasak yine kardayız.

• Fantezi sadece 3 kat para vermek.
      Binmen ile inmen bir zaten

Kızlar Ne Diyor 2

• Pegasus'u dene

0|0
    0|0
    • Pegasus'da aslında boş olan koltukları dolu gibi gösterip fiyat yükseltme gibi birşey ile karşılaştınız mı?

• Hayır karşılaşmadım

• Valla bir turizm firmasında çalıştım, insanlara misal fiyat 100 tl ise 150 tl ve ya daha fazlasını dediğimiz ve biletin çıktısını alırken bileti düzenleyip çıkarttığımız çok oldu. Tavsiyem uçak bileti satan acentelerden değil de direkt olarak hava yolunun kendi firmasından alman.

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 1

• onu air iyidir ucuzdur atatürkü kullanır tevsye edilir

0|1
    0|0
Yükleniyor...