İyi degilim ne yapmaliyim nolur yardim?

Arkadaslar, ben cevresi cok olan insanlardan degilimdir. Yani cok arkadasim vardır ama hic yakin arkadasim yoktur. Herkes isi dustugunde Yazar hayatim boyunca arkadaslik konusunda sansim olmamistir. En son bir arkadasim vardi kavga ettik 1 ay boyunca yazdm barismak icin ama umursamiyor demekki o benim kadar. Deger vermiyor diyerek artik yazmama karari aldim. Babamla aram hic iyi degil kucuklugumden beri siddet gordum bu ev hastane veya carsi farketmedi hicbirzaman. İnanin bana gecelerim cok zor gecmeye basladi her gece icime bir sıkıntı dusuyor kendimi inanilmaz kotu hissediyorum bunu size aciklayamam o kadar kotu hissediyorum ki.. Kimsenin beni sevemeyecegini dusunmeye basladim aklimi yitiricem. Ne yapmam lazim..

0|0
3|14

En İyi Erkek Görüşü

• arkadaşım, her insanın başına gelebilecek şeyler, senlik bir durum yok, arkadaş olarakta sevgili olarakta kendi kafa denginde insanlarla karşılaşmamışsın... belki de sadece onlineda bile böyle içini dökmenin, birşeyler paylaşmanın sana yardımcı olacağı kaanatindeyim çünkü bende işe yaramıştı zamanın

0|0
    0|0
    • Birilerine karsi anlatamiyorum duygu sömürüsü yapiyor gibi hissediyorum. Ssvgilim var aramiz yeni yeni duzeliyor ama ne kendime guveniyorum ne insanlara gercekten buyuk bir cikmazdayim

• Yaaa 😊 Tesekkurler iyi geldi Allah razı olsun

• rica ederim arkadaşım, kendine iyi bak :)

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 13

• kendinle barışmalı kendini sevmelisin
    birilerini sevmek için kendinle olan sorunlarını cözmen lazım
    ve geçmişin orada yaşanmış kötü şeyler onları orada bırakmalısın
    sen sürekli arkana bakıyorsun buda önünü görememene neden oluyor

0|0
    0|0
    • Peki o arkadasima tekrardan yazmalimiyim? Cok ozur diledm yakin arkadasiz unutalım falan dedm , oysaki buyutulcek bisi yoktu biz iyi not aldigimizda üzülürdü buna laf etmistim bir aydir konusmuyoruz elimden gelenin fazlasini yaptim..

• geçmiş seni esir almamış sen geçmişe esir olmuşşun kurtulmak istemiyorsun..
      önce geçmişinden kurtul bunun sana bir faydası yok

• Teşekkür ederim deniycem 😊

• Sakin ol. Kimseyi umursama. İnan ne kadar umursamaz olursan insanlar sana o kadar yaklaşacak.. Sadece sen varmışsın gibi rahat takıl.

0|0
    0|0
    • Yapamıyorum, ben insanlara cok deger veririm. Birilerinin benden gitmesini istemiyorum. Dayanamiyorum. Hayatim biyunca baba sevgisi gormedim ve o boslugun dolmasini istiyorum dolmuyo

• Kendine güvenmen lazım önce. Onlar beni kaybetmekten korkmalı demelisin..

• Bazı insanların kaderidir, yalnızlık.
    Tek kişilik, iki kişilik ya da kalabalık içinde olanı.
    Sana da bu düşmüş gibi gözüküyor.
    Tavsiyem şu ki; bunu kabûllen. Ve bu şekilde mutlu olmaya çalış. Değilse bunu çok fazla kafana takarsan, panik atak krizine götürür ki, çok daha fazla bocalarsın... O özür dileyip durduğun arkadaşini bırak. Belli ki kopmuş aradaki bağ. Bir daha yazma...

0|0
    0|0
  • şimdi millet kimseyi takma sakin ol oluruna bırak gibisinden bir sürü nasihat yazacak... ama en etkilisi ne biliyormusun yaşında gelmiş evlenmeyle kurtulursun ancabaşka care çözüm arama.. eski dostluklar bitti artık.. ancak kocan sahip cıkar sana sevecek birini bul

0|0
    0|0
  • evlendiğinde rahatlarsın zaman bırak

0|0
    0|0
    • Bende oyle dusunuyorum ama daha onumde uzun bir surec var sevdigim askere g Tmedi

• olsun en azından birisi var bak..

• Ben bunca sure babama katlanamamki.. Kendime zarar vermekten korkar oldum.

• Hanimefendi kesinlikle psikoloh destegi almaniz gerekiyor kisa surede ise yarayacaktir.. teknik bilgiler icin yardimci olabilirm iyi geceler

0|0
    0|0
  • Biz varız kanka ayıp ediyon koskoca ks

0|0
    0|0
  • özel mesajdan yazar mısın bana seninle konuşmak istiyorum.

0|0
    0|0
  • her insan sevilir

0|0
    0|0
  • Daha çok arkadaşın okur merak etme

0|0
    0|0
  • Allah sabır versin.. dua et kendine..

0|0
    0|0
  • Çirkinmisin güzelmi?

0|0
    0|0
    • Çirkinim veya güzelim. Kiz arkadaslarim lezbiyenmi? Babam beni guzel oldugum icinmi dovuyor yoksa cirkin oldugum icinmi? Peki sen abazaligini bu iki kavrama gore mi yapacaksin. sende git hadi

• Guzellik veya yakisiklilikla emin ol alakasi yok. Tas gibi degilim ama guzelim. Mavi goz sari sac, ne kadar cirkin olunabilirki? Egom yok yanlis anlama. Ama guzellikle alakasi da yok

• Ne bilim çevremde güzel kız ver erkek görüyorum gayet mutlular hep

• gel birbirimizi bulalım bitsin bu işkence

0|0
    0|0
    • Gerçekten burada iyi olmadığımı söylüyorum siz abazalik pesindesiniz, burasi yanlis kategori nasilim kategorisine git!

Kızlar Ne Diyor 2

• Nerelisin? Nerede oturuyorsun?

0|0
    0|0
  • Ailendeki yasadigin problemleri cevrene acma neşeli ol emin ol fark ediyo

0|0
    0|0
    • Cevreme açmamam mümkün mu? Babam beni insanlarin yaninda doverdi. Herkesin aklinda o saniyeler nasil acmam. Bilen herkes biliyor

• Cevrene yeni insanlar al

Yükleniyor...