Hangi burçtan olmak istemezdiniz?

Burçlarla ilgili arkadaşlar özelliklerini sevmediğiniz anlaşamadığınız hangi burçlar ve olmak istemezdiniz? :)

0|0
19|6

En İyi Erkek Görüşü

• Boğayım ve başka hiç bir burç olmak istemezdim :)

1|0
    0|0

En İyi Kız Görüşü

Erkekler Ne Diyor 5

• koç burcuyum yine kendi burcum olurdum ama diğer burclardanda olurdum amaaaa kesinlikle yengeç erkeği olmak istemedim mızmız korkak anneci pasif sıkıcı espirisinden yeteneği olmayan yazarken daral geldi:):)

0|0
    0|0
  • Oğlak ve Koç olmak istemezdim balığım

0|0
    0|0
  • akrep, balık ve ikizler

0|0
    0|0
  • Terazi iyuygggyy

0|0
    0|0
  • Akrep

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 18

• Aslan

0|0
    0|0
  • Terazı burcuyum terazı olmak ıstemezdım hıc bır gıderı yok bos beles bı burc koç vede oglakla asla anlasamıyorum dırek bırbırımızı farkedıyoruz o burclarla kıvılcımlar cıkıyo

0|0
    0|0
  • Başağım, istemezdim

0|0
    0|0
    • @SSSSTUNNERMANNNN az onceki cocuksun sevgili gerizekali arkadasim !!! adini profilini degstrip yürümekle olmuyor aptalmi sandin?

• @SSSSTUNNERMANNNN defol ya engelliyorum bos yapma ne salak erkekler var ya tutmus her yorumumun altinda ocluk yapiyo

• takip ett

• İkizler

0|1
    0|0
  • Kesinlikle Balık

0|0
    0|0
    • neden? ben balık burcuyum :/

• abla nasıl tam beni tarif ettin ya nasıl başardın bunu burçlara inanmam ama tam beni tarif ettin çok şaşırdım

• @Hayata-küşmüs burçlar gerçektir yalnız şunu ayırt etmek gerekir burçları fal olarak yorumlamak yanlış.. bu ay şu olucak bu sene böyle geçicek falanlar filanlar ben buna karşıyım.. burçlar karakter olarak gerçektir her burç bir karakteri taşır senin inanman gereken yalnızca bu.. o gazete ve internetteki burçlar için yazılan köşe yazılarına çok itimat etmemekte fayda var

• İkizler

0|0
    0|0
  • Oğlak İkizler olmak istemezdim.

0|0
    0|0
  • Ben balık burcuyum ama yengeç burcu özelliklerini taşıyorum. Balık olmasaydım yengeç burcundan olmak isterdim yay ve terazi burçlarını da kendime yakın hissediyorum :) Başak ve akrep olmak istemezdim

0|1
    0|0
    • Neden başak ve akrep olmak istemezdiniz?

• Bana karakter olarak en uzak burçlar başak ve akrep. Başak çok endişeli evhamlı sorunlu Akrep de öyle paranoyak Normla insanlar çıkmıyo bu iki burçtan o yüzden

• Koc ve ikizler

0|0
    0|0
  • balık olmak istemezdim

1|0
    0|0
  • Aslan

0|0
    0|0
  • İkizler

0|0
    0|0
  • Akrep boğa

0|0
    0|0
  • İkizler

0|0
    0|0
  • Akrep

0|0
    0|0
  • Terazi ikizler ve akrep olmak istemezdim kesinlikle :)

0|0
    0|0
  • Mesela ben koc burcundan baska bir burctan olmak istemezdim,.. iyi ki koc burcuyum be

0|0
    0|0
  • Boğayım ve başka burç olmak isterdim

0|0
    0|0
Yükleniyor...