Evlenmeyi düşünüyormusunuz nedeni?

Herkezi farklı nedenleri vardır elbet ama bana aile kurmak güne aynı yatakta uyanmak , ailecek bir güneşin batışını izlemek güzel hayaller sizin nedeniniz ne?

0|0
16|5

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• güne aynı yatakta uyanmaktan önce ogüne aynı pencereden bakmakta lazım yoksa o yatak faslı fazla gitmez. bende evlenmedım henüz umudumda kalmadı. ksımet artık

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• doğru bir adamla evliliği hayatı deneyimlemek ve çocuk sahibi olmak istiyorum :D onlarla beraber akşamları yemek yemek, tatile gitmek, sinemaya gitmek istiyorum :D

0|1
    0|0
  • Hayaller yaşamak için varlar bence. Hayal kuran bir insan onları gerçekleştirmek ister. Eğer ki evlilik sebebi sadece aşka dayalı ise zorluklara rağmen pes etmez insan. Sebep para şöhret ise aşk hayatında pek mutlu olamaz. Huzuru da beraberinde getireceği sebepler lazım, Aşk gibi... sevdiğin adamla aynı yastıkta uyanmanın tadını bilmesem de çok güzel bir şey olacağı kesindir. Onu öperek uyandırmak, beraber olmak her daim. Mutluluktur yaa

0|1
    0|0
    • Sen şairsin galiba :)

• @1907ank şans be kardeşim

• Yok ben şair değilim ama gerçekler sonuçta :) diğer yorum yapan şahıs: hayallerini ertelememelisin ama erken gitmemelisin onlara. Doğru zamanı bulmalısın. Yanlış zaman sende yıkıcı bir yaşantı bırakır unutma :)

• 2 ay sonra evleniyorum seviyorum hayatımı onunla geçirmek istiyorum

1|1
    0|0
  • Dusunmuyorum...

0|0
    0|0
  • evlenmeyi düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Daha yaşım küçük, okuyorum, idealist de sayılırım ailemle de mutluyum, bunu bozmama değecek biri de çıkmadı karşıma henüz

1|0
    0|0
  • Düşünmüyorum

0|0
    0|0
  • Aile olmak, sevmek sevilmek

0|1
    0|0
  • Düşünmüyorum çünkü çok takıntılıyım bu uzun ve bir o kadarda kısa hayatı yalnız geçirmeyi planlıyorum

0|0
    0|0
  • Bebişşş 😊

0|0
    0|0
  • Asla düsünmüyorum

0|0
    0|0
  • Düşünmüyorum hedeflerim var

0|0
    0|0
  • Bilmiyorum