Neden böyleyim psikolojiden anlayan var mi?

kendimi çok aksi huysuz hissediyorum birilerini azarlamaya musaitim kendimi mutsuz hissediyorum hicbir seyden memnun olamıyorum belki de neden böyle

0|0
3|10

En İyi Erkek Görüşü

• Hayatındaki eksiklikleri düşünmemeye çalış ve fazla mükemmelliyetci olmamaya çalış

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 9

• seni anlayabilecek birisi veya birileri yok sanırım etrafında da ondandır.. Varsa bile bir sevgili , ama günlük haftalık falan değil , gerçekten bir sevgi ile bahsediyorum.. İlla ki taraflardan biri diğerine göre daha çok sevecek ancak emin ol her şey daha iyi olacaktır..

Ayrıca , bu şekilde bitince de acı çekmez miyim diyeceğini tahmin ederek söylüyyorum ve evet kesinlikle acı çekeceksin ama şimdiki gibi değil , o an çektiğin acılar seni olgunlaştıracakken şu an çektiklerini boşa çekiyorsun...

0|0
    0|0
    • sence günümüzde güvenmek o kadar kolay mi? sevdiğim biri vardi ama bir ilişki yasamak istemiyomus ne diyebilirdim yapısıp kalsamiydim çocuğa?

• Erkekler bakmaya gelince masallah cok aktifler ama icraate gecen gerçekten ciddiye alan var mi sanıyorsun? Ben agzimin payini aldim erkeklere güvenmek mi tovbeler olsun güvenmem daha

• Psikopatliktan o bended var

0|0
    0|0
  • sevdigin bir adam yoktur

0|0
    0|0
    • ne ilgisi var olmasi neyi degistirir ask bitince bu halime tekrar donmeyecek miyim

• kismet olmuyo aramayla bulunmaz ki boyle seyler

• kısmette hiçmi oratalıkta hoşlandıgın erkek olmuyor nasıl bir erkek arıyorsun David Beckham Brad Pitt George Clooney nasıl birşey hangi özelikleri olmalı

• Sakin olmaya calış Birkacdefa daha düşun bazi seyleri

0|0
    0|0
  • Değiştiremeyeceğin, üstesinden şeyleri istiyorsan, kendinin farkında değilsen belki ondandır.

0|0
    0|0
    • Bilmiyorum kabullenmeyi ogrenmem gerek belkide. baktigimda benden kötü durumda o kadar cok kisi var ki ac gozluyum resmen nasil mutlu olamam diyorum ama mutsuzum işte

• At kendini balkondan

0|0
    0|0
  • evet var

0|0
    0|0
  • Hayatında yolunda giden hiçbir şey yok belkide

0|0
    0|0
  • Artan östrojen büyüyünce geçicek

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 3

• hayatında seni anlayan olduğungibi kabullenen biri yok buyuk ihtimal hayatında biri de yok ve artık insanların herşeyini alttan almaktan yoruldun doğruları direk söylemeye başladın bu kezde arkadaşım dediklerin senden uzaklaştı sende bıktın hayattan soğudun mesela

0|0
    0|0
    • hayatimda biri yok evet ama bu neyi degistirir ki o zaman daha cok problem olmucak mi hayatimda? bbilmiyorum kibirlilik belki de cozemiyorum kendimi

• Seni sakinlestiren mutlu eden seylere yönel iyi guzel dusun

0|0
    0|0
  • kayıp ikizimm...

0|0
    0|0
Yükleniyor...