Çocukluğunuz en sevdiğiniz oyunu?

Çocukluğunuz en sevdiğiniz oyunu?
Her erkek fildiş oynamayı sever bende hastasıydım hemde çok fena :)

Güncellemeler:
Sidik yarıştırırdık arada bir bakardık kimin ki büyük falan 😂😂😂

0|0
16|4

En İyi Kız Görüşü

En İyi Erkek Görüşü

• Bilye bizim orada bılya ne çok oynardım hey gidi attığımı vururdum herkesi kısar bilyeleri satardım bilye babasıydım 😄

0|1
    0|0

Kızlar Ne Diyor 15

• ortadasıçan ben hep ortaya zıçardım 😂

0|1
    0|0
  • Tasolar vardı o bide taşlarla uçak diye bir oyun vardı o oyunuda kimse bilmez 33 küçük çakıl taşlarıyla oynanırdı kendimiz uydurmustuk sanırım ama güzel oyundu bide bahçede piknik oyunu oynardık herkez evden bişeyler yürütür piknik oyunu oynardık ah be çocukluk çok güzel bişeymiş 😒

0|1
    0|0
  • renkli istop <3 :D oynarken hemen eve gidip üzerinde bütün renkler olan tshirtümü giyerdim ayy Allahım çocukluk ya

0|1
    0|0
    • Hahaha keşke bir 10 sene 15 sene geri gidebilsek

• kimmiş benle yanacak olan

• Çocuğu cehennemde yakmak istemedm dedn ya onu diyorum

• Saklambaç❤

0|1
    0|0
  • Dokuz taş ve saklambac

0|2
    0|0
  • Evcilik 😂

0|1
    0|0
  • İstop :)

0|1
    0|0
  • Saklambaç.

0|1
    0|0
    • Evet iyiydi oda ben bir gün bir sakladım bir adamın camının dibine camdan bir baktım la pompa yspıolar psikolojm bozldu 😁😁

• Dört taş.

0|1
    0|0
  • İp atlama

0|1
    0|0
  • saklambaç bide gece olunca efsaneydi :D

0|1
    0|0
  • Uzaylı ve saklambaçdı.

0|1
    0|0
    • Uzaylı ne be 😂

• Bizi de kovalarlardı bizim bahçeye gelip oynardık bizde 😂 yan komşu çok şikayetçiydi hiç secmezdim o adamı hala da sevmiyorum, bence bizi kıskanıyodu 😒😂

• Haha olabilir bende bir gün saklambc oynarkn uzaga kactm bir evin camın dbine bir baktım adamla ksdın şaaapıyolar 10 dk izledim sonra adam küfür etti kovaladı 😂😂😤

• Taso oynamayı çok severdim bir de futbolcu kartları😊

0|1
    0|0
  • Saklambac

0|1
    0|0
  • Renk renk misketler alır oynardim bee

0|1
    0|0

Erkekler Ne Diyor 3

• Furbol oynarken top çamur olunca temizlemek için duvara sektiren çocuklardık biz

0|1
    0|0
  • futbol oyun cardlari oynardik kimin cardi duvara en yakinsa o kazanirdi

0|1
    0|0
  • yağlı kayış... çivi... gö-t kazmaca... sporcu...

0|1
    0|0
    • Sende nerde bir got goz koymussn kardes 😂

• o oyun çok eğlenceli bir oyun... herkezin 40 çaplı dairesel bir alanı vardır ve dairesel bir şekilde sıralanırlar... ortada birisi ebe olur... o sırada ebenin dairesinde kendisi durmaz... elinde bir çelik -çomaktaki gibi kısa tahta olur... ortada merkezde dururken diğer oyuncular kendi daireleri içerisinde bekler. ebe kısa tahtayı daire içene atmaya çalışır. oyuncular elllerindeki uzun sopa ile kısa tahtaya vurarak uzağa atmak ister... eğer kısa tahtaya denk getirirse ve uzağa doğru vurabilirse ebe tahtayı almaya giderken diğer oyuncular ellerindeki tahtalarla ebenin dairesini kazmaya başlarlar... ebe tahtayı alır almaz uzaktan ya da koşarak getirerek dairelerini terkeden oyuncuların alanlarına kısa tahtayı bırakmaya çalışır... oyun bu şekilde devam ederken en fazla kuyusu kazılan oyuncu oyunun sonunda ayakkabılarını çıkarır ve o kuyuya ayaklarını sokarlar ve diğer oyuncular toprakla oyuncunun ayaklarını gömerler... müthiş bir oyundur... entrikalar diz boyudur...

• Evet güzelmiş gerçekten eyy gidi gençliğim :)

Yükleniyor...