Bizim bu Türk milletin'de ki boy sevdası nedir?

yani anlamıyorum boyu uzun olunca sizin gözünüzde kral mı oluyor? çok mu güçlü duruyor? kısa olunca bir halta yaramaz mı oluyor o insan hee? uzun boy bir güç unsuru ise kanıtlayın. o kanıtı da sadece kavga ile yapmayın tabi ama yine de kavgalarda daima uzun boylu kazanır diye bir olay yok. sen dövüş sporu yap (kick boks muay thai vs) istersen 1.60 ol 1.90'ı devrirsin taktik ile. şimdi size tekrar soruyorum bizim bu milletimizde ki boy sevdası nerden geliyor?

0|0
65

En İyi Kız Görüşü

• Hem fikir değilim boy konusunda kısa boylu kişiler dahauyanık olur

0|0
    0|0
    • ha yani uzunlar daha iyi kısalar ise kötüdür diyosun. neye dayanarak söylüyosun? uyanıklık ne alaka bir kere?

• Anlamıyormusun kardeşim ben öyle düşünmüyorum

• düşünseydin ztn o kategoriye gircektin

En İyi Erkek Görüşü

• katılıyom

0|0
    0|0

Senin görüşün var mı?

Kızlar Ne Diyor 5

• ben de bilmiyorum milletin saçmalıklarından birtanesi de bu

0|0
    0|0
  • Valla bende var o takıntı kabul

0|0
    0|0
    • boyunun kısa olmadından dolayı mı takıntı var yoksa erkekte boy mu arıyosun arıyosan senin boyun kaç?

• hmm sen ztn uzunsun senin için bişi diyemem seçmekte özgürsün 1.55 falan deseydin kurtulamazdın ama yine de uzunlara tapma tamam sevgili olarak seçme ztn sırıtır abla kardeş gibi ama ne kadar uzun olursanız olun kısa erkeklere de insan gibi davranın adam yerine insan yerine koyun iş boyda değil beyindedir bunu unutmaa

• Benım kimseyi dışladığım yok. Yapanlar varsa bişey diyemem

• Yani benim icin onemli degil ben en az 180 istiyorum cunku boyum zaten 178 eger boyum 160 olsa 170 filan yeterdi heralde

0|0
    0|0
    • onu gelde bizim salakk millete anlat

• Kadinda uzunluk daha lazim boy uzunken fizik falan daha hos erkeklerde genelde orta boylular daha karizmatik duruyor

0|0
    0|0
    • 1.65 boyunda ki igrenç mi duruyor

• 1.85 falan mısın ki?

• Yoktur ya o kadar ama yakinimdir tam bilmiyorum

• Kısalara kötü demiyoruz ama uzunlar daha çekici bu bir gerçek yani.

0|0
    0|0
    • çekici de ille onları mı seçmek zorundasınız kısalar da insan değil mi? sevilmeye hakkı yok mu? ona bakarsan bana göre de uzun kız çekici ama hobbitler itici diyo muyum? demiyorum ben kısayım bana kısa kız gider diyorum sizin gibi deve cüce ilişkisi kurmuyorum davul bile dengi degine

• Açık konuşayım senin gibi uzunları çekemeyenleri hiç sevmiyoruz. Uzun olup kısalarla dalga geçenleride sevmeyiz.

• ben de sizin gibi uzun boy sevdalısı salakları sevmiyorum anladın mı defol git sorumdan şimdi haydii.

Erkekler Ne Diyor 4

• Zekası gelişememiş milletlerde boy-fizik güç unsuru olarak sayılır. Gelişmiş ülkeler asıl gücün zekada, bilgide oldugunun farkındadırlar. Durum net olarak ortada.

0|0
    0|0
    • İşte diyorum ya bizim milletimizde boy sevdası var

• Boy cezbediyo kızları kardeşim kendini onların yerine koy heybetli uzun boylu birinimi tercih ederdin yoksa normal uzunlukta birinimi.

0|0
    0|0
    • boy cezbediyo da ille aşkı sevgiyi uzunlar mı tadacak? ille uzunlar mı adam yerine konulacak? neden boy yerine akla beyne bakmazsınız anlamam. kısa erkeklerin hiç mi sevmeye sevilmeye hakları yok? ztn onlarda kendilerinden uzun birini aramıyo boylarına göre arıyo ama bizim salak millette boy sevdası oldukça kimse burdan ne evlenebilir ne de iş sahibi olabilir ne de adam yerine konabilir.

• isteyebilir yani niye isteyemesin sen çok aşırı güzel bir kız istemezmisin mesela

• benim gözüm yükseklerde değil manken gibi birini istemiyorum davul bile dengi dengine

• Her türlü boy takıntısı mevcut maalesef..

0|0
    0|0
  • Boyla kavga ne alaka birader :)

0|0
    0|0
    • olur mu çok alaka. bir kere uzunsan kavga da daima kazanan taraf olurmuşsun. kısa olan bir erkeği tek yumrukla devirirmişsin lafa bak lafa asıl bunu diyeni dövmek lazım :@

• At bana özelden profiline bakiim :D hava civa olum onlar alsın o silahı neyse küfür etmicem :)

• unuttum ismini ztn sistemde kaldırdı mesajları

Yükleniyor...