Yanmadan sönmüyormuş insan?

Herkesin kendine göre bir derdi, sıkıntısı var kiminin ki maddi kiminin ki manevi ama ufakta olsa bir acı çekmeden refaha eremezmis insan. Ve çoğu zaman bizi anlayabilen kimseler olmaz. Benim derdim hiç bitmeyecekmiş gibi geliyor. Size de oluyor mu? Ya da çok büyük bir dert çekip sonrasında hepsini geri de bıraktığınız oldu mu?

0|0
2|4

En İyi Erkek Görüşü

• Huzuru veren Allah , derdi veren de o, peki neden derman dilemiyorsun? ya da önüne engel çıktığında atlayıp geçmiyorsun, takılma dusersin

1|0
    0|0
    • İsyan etmedim zaten hiç imtihan dünyası ama ne bileyim bir çıkar yol da bulamıyorum

• Başka şansım yok maalesef ama benimki pek benden kaynaklı bir durum değil. Dağınık bir ailem var

• Ozel den sorunun başlangıcı ve detaylarını belirtirsen sanırım sana yardımcı olabilir. m , şimdi biseyler atış tirmam gerek

Erkekler Ne Diyor 3

• Kiminin Kürdan Kadar Derdi Ona Dağ Gibi Gelir, Kiminin Dağ Kadar Derdi Ona Kürdan Gibi Gelir.

1|0
    0|0
  • töbe est.

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Kızlar Ne Diyor 2

• Sular bulanmayınca durulmaz der hep canım babam

1|0
    0|0
  • Her Zaman şükür etmeli insan. Allah kimseye kaldıramayacağı yük vermezmiş. Sabrın sonu selamet 🤗🤗

1|0
    0|0
Yükleniyor...