Satanist bir insanla arkadaşlık eder misiniz?

Arkadaşlar satanist bir insanla arkadaşlık kurar mısınız Şeytana taptığını bildiğiniz halde eder misiniz Şimdi siz bana soracaksınız din değil insanlık önemli evet insanlık önemli ama satanistlerin yaptığı bazı şeyler vahşice kedi kesiyorlar kan içiyorlar vs. siz bir insanla Allah'tan uzaklaşıp şeytana tapan biriyle arkadaş olur musunuz yoksa tehlikelidir deyip uzak mı
durursunuz?Satanist bir insanla arkadaşlık eder misiniz ?

• Arkadaş olurum
    31% (30)28% (15)30% (45)Oy Ver
  • Arkadaş olmam
    69% (67)72% (38)70% (105)Oy Ver
Cinsiyetini belirt oyunu kullan KızımErkeğim

0|0
24|21

En İyi Kız Görüşü

• Bir ateistle arkadas olabilirim ama satanistle olamam. Kotulugu ilke edinmis bir adamin nesine guveneyim ki

0|2
    0|0

Kızlar Ne Diyor 23

• böyle insanların akli denges, nden şüpheliyim

3|1
    0|0
  • bu kedi kesen tipler malum... arkadaş olurum , lkuytu köşede işkence ede ede sağını solunu kesip öldürürüm o derece.

0|0
    0|0
  • Paralel evrende o kediler onları kesiyor. Ben onları insan yerine bile koymuyorum ki bide arkadaş oluyum

0|0
    0|0
  • kedi falan kesmiyolar ya, hı keseni var o ayrı ama satanist değil onlar zaten artık başka bir kafa yapısındalar.. arkadaş olurum benim için bir sorun yok hayvanlara zarar vermediği sürece

1|0
    0|0
  • Laveyan satanizmi seviyorum

0|0
    0|0
  • Hangi mezhebten bahsediyosun! Resmen bizi kınamışsın!
    Beni yaratan varsa ona tapmak zorunda değilim.

1|0
    0|0
  • Ateistle olurum ama satanistle Hayır
    Çünkü onlar insanca seyler yapmıyor abi kedi kesmek neide

0|1
    0|0
  • Bu sembolün amacı Şeytanı lanetlemek diyene güldüm

Önce şuraya baksın öğrensin neyin sembolü
    http://www.churchofsatan.com/

0|0
    0|0
    • @Babet-06 İngilizce olduğu için okuyamıyorum :)

• Şeytan Kilisesi denen ve kendini satanist olarak tanıtan bir oluşumun sembolü diyerek özetleyeyim :)

• asıl soru satanistler satanist olmayanlarla ya da bağnaz kafalılarla arkadaş olmak ister mi? olmalıydı

0|0
    0|0
    • @sadizim senin sorduğun soru da güzel bence zannetmiyorum satanist olmayanlarla arkadaş olmazlar ancak kendi dindaşlarıyla arkadaş olurlar onun dışında Satanist bir kişinin Müslüman biriyle arkadaş olması zor hatta zararı dokunur biri şeytana tapıyor biri ise Allah'a Müslüman bir kişi Satanistle arkadaş olursa Allah'a olan inancını yitirebilir diye düşünüyorum

• inan bazı satanistler bazı müslümanlardan hristiyanlardan yahudilerden hindulardan daha insan ;) umarım anlatabilmişimdir...
      insanlık inançlardan önce gelen bir şeydir...

• @sadizim orası öyle tabii bana bir zararı olmazsa sorun yok hatırlar mısın 1999 yılında satanist cinayeti olmuştu o yüzden sordum bu soruyu doğruya doğru yanlışa yanlış yani ama tabii satanistlerin de pek iyi insan olduğunu söyleyemeyiz insanlığa gelince o insanın karakterine göre değişir bakarsın Müslüman senden daha iyi olur bakarsın satanist benden daha iyi olur belli olmaz kimin ne olduğunu Allah bilir neticede kimin ne olduğunu bilemeyiz

• insan bukadarda kör olmamalı

0|0
    0|0
  • Zarar verebilir dusuncesiyle etmezdim.

0|1
    0|0
  • Olmam

0|0
    0|0
  • olur olur

0|0
    0|0
  • Nayn

0|0
    0|0
  • Olmam

0|0
    0|0
  • Uzak dursunlar bendende cevremden de

0|0
    0|0
  • Hayır, olmam. Kendisinden kötülük geleceğinin bilincinde olurum.

0|0
    0|0
  • Tabiki Hayır onların Rituel leri aman yarabbim

0|0
    0|0
  • Yapmam

0|0
    0|0
  • asla..

0|0
    0|0
  • Şeytana uyar falan sakata gelmemek lazım.

0|0
    0|0
  • Acayip manyak oluyorlar ya. Bir tane vardı adı batasıca. Uğursuzlukları diz boyuydu.

0|0
    0|0
  • Olmam tabii

0|0
    0|0

Erkekler Ne Diyor 21

• beni ilgilendirmiyor. cem yılmaz'ın dediği gibi, isterse krem peynire tapsın. bir odaya toplanıp birbirlerini bile ziksinler sorun yok. kendi hür iradeleri ama kediye bir zarar verdiklerini görmeyem valla. surat bırakmam

1|1
    0|0
  • Vitir namazının kunut dışında " senden başkasına ibadet edenleri terk ederiz " diyor..
    Terk etmek lazim gelir eğer inandın dan vazgeçmezse..

Ama Hazreti Mevlananın " gel ne olursan ol yine gel, ister putperest ol yine gel "

bir dergah umutsuzluk dergahı değildir..

Arkadaşlık etmem ama yol göstermem icin konuşurum..

0|0
    0|0
    • @coskunizm35 orası öyle Mevlana söylüyor zaten İslam dini yanlıştan dönmek isteyen herkese açık bu satanist falan farketmiyor Yeter ki hatamızı anlayıp şeytandan uzaklaşalım gerisini Allah affeder

• Allah inanlı ölmeyi nasip etsin inşallah.

• @coskunizm35 amin

• La müslümanlar da inek, tavuk, keçi.. v. s. kesmiyorlar mı? Kedinin canı can da onların ki patlıcan mı? Valla hindunun eline versem sabaha kadar... :)

0|0
    0|0
    • @aerolite kesiyorlar ama bizimkisi Allah'ın emri Mesela Kurban kesmek bir ibadettir fakirlere dağıtırız ve yeriz ama Kedi ise öyle değil Allah onları kesin diye yaratmadı zaten etini fakirlere dağıtsan temiz değil lezzetli olmaz yesen yenilmez gene lezzetli olmaz Yani Kedi eti bir insanın hiçbir işine yaramaz ne yenir ne de yedirilir o yüzden kedi kesmek saçma geliyor

• Kendi dünyanda at gözlüğüyle geziyorsun sen. Başkaları nasıl yaşar, nasıl düşünürler hiç haberin de yok öğrenmeye isteğin de.

• @aerolite herkesin düşüncesine saygım var ama gerçeğini söylüyorum yani satanistler bu saydıklarımı yapmıyor değiller iyi insan olmadıkları kesin hani hatırlar mısın bilmiyorum ama 1999 yılında satanist cinayeti olmuştu Şehriban Coşkunfırat adlı kadın satanistler tarafından öldürülmüştü hatırlarsan hatta cinayeti işleyen Ömer çelik adlı zanlı cinayeti şeytanın emriyle gerçekleştirdiğini söyledi yani Şehriban evin altıncı çocuğuymuş bu yüzden 6 rakamı uğursuz gelmiş ve sonra kurban etmişler anladın mı şimdi yani bütün satanistler kötüdür demiyorum ama kötülük yapamaz diye birşey de yok çünkü şeytana taptıkları için şeytanın dediklerini yapabilirler anladın mı olayı

• aslında satanistliğin çıkış amacı şudur, Tanrı insanları zorla ibadet yaptırmaya çalışıyor ama şeytansa insanların tarafında olup onların kul köle olmasını engelliyor gibi düşünüp taparlar şeytana, yani gerçek manada satanist birisyle arkadaş olurum ama o kedi işi falan ayrı olaylar , onlardan ben dahi uzak dururum

0|0
    0|0
    • @kanluş satanistlerle arkadaş olurum diyorsun ama Allah Kur'an-ı Kerim'de Şeytanı dost edinmeyin onu düşman tutun diyor Yani başka bir deyimle Şeytan sizin düşmanınızdır diyor buna ne demeli sence bu tür insanlarla arkadaş olmak ne kadar mantıklı?

• yani, insanlara inançlarıyla değilde karakterleriyle yanaşmak gerekiyor bu devirde, benim görüşüm böyle, tabiki gidip kedi kesen, insan katleden birisiyle arkadaş olmam ama diğer türlü umrumda olmaz istediğine inana bilir

• @kanluş evet orası öyle kimin ne olduğu hiç belli olmuyor Müslüman dersin tecavüzcü çıkar satanist dersin insan gibi insan çıkar o yönüyle haklısın Allah kötü insanlarla karşılaştırmasın diyeceğim ama bu zamanda iyi insan bulmak zorlaştı hele hele Türkiye'de ama tabii kimin ne olduğunu ancak Allah bilir biz bilemeyiz

• Olmam

0|0
    0|0
  • Peynirede tapabilir.. insan olmasına bakıyorum.

0|0
    0|0
    • @Ansur insanlığa herkes bakar kanka ama bu satanistlerin yaptığı işler pek insanlıkla örtüşmüyor gibime geliyor şeytana tapan bir kişiden insanlık beklemek tuhaf değil mi halbuki şeytan her türlü kötülüğü yaptırmasına rağmen kendini şeytanın kucağına atmış birinden nasıl insanlık beklenebilir ki Allah korusun dindar insanları bile pis işlerine alet edebilir Kedi Kesmek Kan İçmek vs.

• mazallah kedilerimi çok seviyorum keserler bende onları keserim boş yere yatamam ceza evinde en iyisi olmamak :)

0|0
    0|0
  • Dostum pentagram resmi koymuşsun. Fakat pentagram şeytanı övmek için değil aksine lanetlemek için vardır.

0|0
    0|0
    • @SapıkveRomantik eğer senin dediğin gibi ise gerçekten öyle ise ben yaptığımla gurur duyuyorum Çünkü neden diye soracak olursan şeytan övülecek biri değil Allah'ın huzurundan kovulmuş biri o yüzden bu resmi koydum ama ben bilmiyordum ben bunu satanizm işareti diye biliyordum ama ilk defa senden duydum şeytanı lanetlemek olduğunu ama iyi yapmışım şeytanı insanlara iyi göstermektense kötü göstermek daha iyi en azından insanlar şeytanla dost olunamayacağını anlar

• Arkadaş olmam

0|0
    0|0
  • benim icin bir sorun yok ückagitci hirsiz haydut olmasin karakteri düzgün olsun birde inancini benim gözümün önünde yapmasin yeterli

0|0
    0|0
    • Haa tabi.. 10 gün sonra malum kurban olduğunu bilirsin

• Kuranı sadece uyariyor. onu dusman belletmiyor sana.. Sadece bir yol gosteriyor

• @Metinkeles orası öyle ama aynı zamanda düşman tutun diyor yani Allah Şeytan'ı düşman bilmemizi istiyor (tabii açıkça düşman olarak lanse etmese de sonuçta Allah'ın bu sözü söylemesi gayet normal çünkü şeytan iyilikten uzaklaştırıp kötülüğü emreder)

• Karakterine bağlı.

0|0
    0|0
  • Özentilerden degilse sorun yok.

0|0
    0|0
  • O kedi kesiyo sen kurban onu oyle hallettik kan icme muhabbeti elirsek gotu biraz kolla yeter

0|0
    0|0
    • @HaCiİJJ kurban Allah'ın emri olduğu için Müslümanlarca kesilir ama Kedi kesilmek için yaratılmadı mesela Biz Müslümanlar Kurban Bayramında kurban kesip fakirlere veririz ve bir kısmını kendimiz yeriz ama Kedi eti ise kesildiğinde hiçbir işe yaramaz ne fakire verebilirsin nede kendin yiyebilirsin kısacası hiçbir işe yaramaz bize bir faydası yok tek yararı seninle arkadaş olur o kadar onun dışında kedi etinin insana yararı yoktur

• Kurban bizim rituelimiz kedi onların ritueli inanc ozgurlu diye bir sey var

• Şeytan lan bu arkadas olurmu hic

0|0
    0|0
  • Olurum da satanı nasıl ıspatlar çok merak ediyorum

0|0
    0|0
  • Siteden kız var bitane çıkardım arkadaşlıktan paylaşımından ürktüm ama konuşmak isterdim onla

0|0
    0|0
  • Arkadaş olmazdım sanırım.

0|0
    0|0
  • hayır :)))

0|0
    0|0
  • Net hayır

0|0
    0|0
  • Yok ya satanist arkadasin olsa sende satanist olursun ve olacaklari herkes biliyor

0|0
    0|0

1 özel görüş
Sadece soran ve görüş paylaşan üye bu paylaşımları görebilir. Daha fazla bilgi için tıkla!

Yükleniyor...