yok olmak istiyorum ölmek istiyorum artık herkesin arkadaşı ve sevgilsii var kimse yanımda yok sıkıntım olsa içime atıyorum neyapıcam bilmiyorum dayanacak gücüm kalmadı allah keşke duamı kabul etsede alsam baari bu dünyada acı çektim öbür dünyada acı çekmem hep iyilik düşündüğüm için iyi kalpli olduğum için iyiliğimi suistimal ettiler?

0|0
1|4

En İyi Kız Görüşü

• Haydaa böyle düşünme kardeş böyle düşünerek hiç bir yere varamazsın ki.. elde etmek istediğin şeylere yönel elde etmek için uğraş hayat çok kısa bir gün zaten istemesende öleceksin..

0|1
    0|0
    • çok doğru

• İnsanlar böyledir anlaman zor gibi görünsede kısa surede cozebiliyorsun insanlarda hayatın bir parçası her ne kadar zarar gorsende onlara muhtacsın yasadıgın sure boyunca..

• aynn kardeşim

En İyi Erkek Görüşü

• Sende yanlız olmadığını bil sana şah damarlarından daha yakın olan var unutma bunu.

0|0
    0|0

Kızlar Ne Diyor 0

Kızlardan En İyi Görüş seçilmiş!

Erkekler Ne Diyor 3

• Gercekten aci yasamadigini dusunuyorum neler oluyor neler bir bilsen keske

0|0
    0|0
    • kardeşim sen bnim yaşadığımı yaşasan kafaayı yersin

• Bu beni mutlu etti :)

• :D eyw kardeşim

• @-LeyliferMoore bak işte böylelerini toplucaz aşkım.

0|0
    0|0
  • seni anlıyorum, hem de çok iyi anlıyorum.. ama bazı şeyler için şükretmelisin. bazıları der ki;keşke tek derdim bu olsa da hiçkimsem olmasa.. düşün eli olmayan, görmeyen, duymayan ne istiyor? sende olanı istiyor... sen buna şükretmelisin.. iki olay oldu diye, düştün diye ayağa kalkmayı bilmiyor musun?

0|0
    0|0
    • biliyorum kardeşim biliyorumda artık bıktım hayattan bn hep iyi düşündüm kötülük düşünmedim kimsenin arkasındından laf etmedim etmem ama nakör insanlar hep bni zayıf noktamdan buldular bende kaldıramıyoruım artık

Yükleniyor...